Priateľ do poradne

rebekita45
14. jan 2024

Ahojte. Myslite ze by mohol ist priatel somnou do poradne? Este nemal moznost vidiet na usg babetko. Som v 16+1 tt, zajtra mam poradnu rano, a rad by sa siel pozriet. Zatial som tam nevidela vnutri ziadnych chlapov na gynde, tak neviem ci je to normalne a ci to dr povoli? Dakujem 🙂

jj298
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
rebekita45
autor
14. jan 2024

@jj298 no nemohol by minule na screeningu lebo bol v praci. Tak preto aspin ci do poradne moze ist by som rada vedela a teda neviem co by na to povedala moja dr a ci to nieje nejaka hanba alebo, ci tak bezne muzi chodievaju.netusim

jj298
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
tehotna40
14. jan 2024

To sa treba spýtať lekára. U nás nesmú ani do čakárne, len na veľké sono, na obyčajnú poradňu určite nie. Ale odporúčam počkať ešte tak 4 týždne a zaplat si niekde 3D sono, alebo ja som napr mala morfologicky ultrazvuk, bol to úplne iný zážitok ako u gyn, a keďže si to hradíš sama, môžeš si tam vziať koho chceš.

h2
14. jan 2024

Ja som zase videla v čakárni vždy dosť chlapov. Niektorí nešli dnu, čakali len v čakárni, ale viacerí išli normálne do ordinácie spolu s partnerkou. Keď tak vojdi bez neho a potom sa opýtaj lekára.

jaskolka
14. jan 2024

Môj normálne chodil so mnou, nikdy nebol problém, aj v čakárni zvykli byt muži. Doktorka na vyšetrila, zatiaľ sedel vonku a potom na usg ho sestrička zavolala dnu. Na "veľké" Usg dokonca ho hneď vzali so mnou dnu, bez toho, aby som sa pýtala, nikdy sme nič neplatili.

thereisabear
14. jan 2024

@rebekita45 môj raz bol, ale až na konci ho zavolala na minútu

rebekita45
autor
14. jan 2024

@tehotna40 ano na ten som uz bola ale zial nemohol prist

pribinak
14. jan 2024

Môj muz bezne chodil so mnou. Lekár s tým nemal žiadny problém. V čakárni u môjho lekára bežne sedeli budúci oteckovia a šli pozrieť babo

ivangeline
14. jan 2024

Zavolaj dopredu alw nwmyslim si zw to bude problem. Moja 4r dcera chodi so mnou na sona. ;D

zuzuliatko18
14. jan 2024

Moj bol uz na pevom.sone, sedel v cakarni, ja Isla dnu a lekar hned, ze ci je tu aj muz, ze nech ho zavolam. Ale teda potom zacal COVID, tak uz nemohli ani do cakaren o par tyzdnov 🤷‍♀️

dusankomoj
14. jan 2024

Môj so mnou bol vždy keď mal čas a aj na tom prvom bol. Doktor nemal problém. A na veľkom sone dokonca vedel o sekundu skôr ako ja,čo čakam(doktorka mu ukázala prostredníkom🤣)

majlo1234
14. jan 2024

U nas nie. So synom problem nemaju😇

danica2711
15. jan 2024

najpresnejšie informácie dostaneš, keď sa spýtaš priamo gynekológa

jasnenka0430
24. jan 2024

@pribinak súhlasím s tebou. Mali by umožniť každému budúcemu oteckovi, veď je to aj jeho,,dielko''😊

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre