Prietoky v 32. týždni

atija1
16. dec 2015

Zienky,ake ste mali hodnoty prietokov v 32tt ? Ja mam hodnotu 0,75 a vraj su hranicne,tak budem musiet do nemocky.

anakristina
29. mar 2016

@atija1 ahoj uz si asi porodila.ja mam v 32tt 0.62.na nete ziadne info.ako sa to riesilo?

tana85
29. mar 2016

@anakristina tolko je este ok, tiez som take mala. ale ak by sa zhorsili, tak ti mozno predpisu fraxiparine, ten trosku zruedi krv, rozpusti mikrozrazeninky a babatko bude lepsie vyzivovane. mne injekcie zlepsili prietoky z 0.8 na 0.5, co je uz uplne norma

kitty88
29. mar 2016

@anakristina ja mam 0,65, dr povedal, ze su v poriadku, vraj ukazkove 😉

atija1
autor
29. mar 2016

@anakristina ahoj...no mne robili urgentne sekciu v 33tt lebo prietoky sa potom veľmi zhorsili...

anakristina
30. mar 2016

@atija1 za 1tyzden sa to tak zhorsilo?a ja zatial mam poradnu kazdy druhy tyzden len.
@kitty88 tak aj tie moje by mali byt dobre.tiez povedala gyn ze dobre ale vidim ze to moze byt aj menej

anakristina
30. mar 2016

@tana85 ked uz je to takto zvysene tak sa to bude zhorsovat?ci to neni pravidlo?

atija1
autor
30. mar 2016

@anakristina no,ja som si aj pichala fraxiparin a nepomáhalo...potom som lezala v nemocke na infuzkach ale tiež nezaberali a drobec začal chudnúť,tak čakali kým ukončím 33tt a robili sekciu...

anakristina
30. mar 2016

@atija1 chapem.stale lepsie ako riskovat.a ako sa ma?

vonava007
30. mar 2016

@atija1 aj ja som mala veľmi ale veľmi zle hodnoty prietokov,hneď má dali na infúzie a čakali až na termín, somari. Tiež to skončilo akutnou sekciou a dnes vidím tie následky. Normálne mám chuť páni doktorku zažalovať. Malý má vážny zdravotný postih, to sa ukázalo až po troch rokoch.....odborníci mi povedali,ze zrejme mali pôrod urobiť omnoho skôr, takto je to tak ako to je. Ja ta v žiadnom prípade nechcem strašiť, len budem rada ak si toto prečítajú aj iné tehulky aby vedeli,že tie prietoky nie sú sranda. Veľa zdravicka prajem🙂

minuskad
30. mar 2016

@vonava007 ja som mala v 30tt 0,8 a pichali mi kortikoidy. potom to troska kleslo. potom zase hore tak dookola. v 32tt mi uz maly nerastol. no nik to nezistil, az v 34tt, ze ups. maly ma uz centralizaciu krvneho obehu:( tiez sa bojim nasledkov. vyzera ako zdravy chlapcek, troska meskal ale korigovane to celkom slo, dobehol deticky. ma svoje tempo. tak ale vraj do troch rokov sa uvidi.

vonava007
30. mar 2016

@minuskad joj, vidíš ja som v prvom tehotenstve veľmi nevedela čo tie prietoky vlastne sú. Tá tava dr.mi nič nechcela povedať. Musím byť v nemocke ale všetko je v poriadku.....úplný des. Aj nás malý bol trošku pozadu,ale čím bol starší,tým väčšie rozdiely boli medzi ním a rovesníkmi. Samostatná chôdza až v 20.mesiaci. a to našej obvodacke nebolo divne? Teraz je už neskoro polemizovať,som rada že si napísala. Držím malickemu palceky,nech je zdravý a usmiaty,to poteší maminu najviac,nie?

minuskad
30. mar 2016

@vonava007 no moj zacal chodit v 16,5 mesiaci. sme necakali, ze tak skoro, kedze sediet az v 11m po rehabkach. mne doktor meral prietoku uz v 27tt a uz boli hranicne. lenze u mna sa vedelo, ze budu problemy, lebo ja to mam dedicne, tiez som predcasniatko. Ale ja verim, ze vsetko bude dobre, ze ma fakt iba svoje tempo, teraz zacina v 20m byt vnimavejsi, tak ma to tesi🙂 Mne neurologicka povedala, ze ak nebol poskodeny mozog, tak by nemali byt nejake vaznejsie problemy. Komorky v mozgu sa stiahli, co boli zvacsene. Tak snad mala pravdu. Prajem vela zdravicka. Niekedy je to tazke s nasim zdravotnictvom:(

vonava007
30. mar 2016

@minuskad zlatá si,držím palce🙂

anakristina
30. mar 2016

Baby preco chodime len kazde 2tyzdne na kontroly?za 2tyzdne sa zhorsia prietoky a nikto to nezisti.stve ma to.iba sa doma stresujem.

atija1
autor
30. mar 2016

@anakristina no chodime po lekároch ale vyzerá to dobre,je to taký nás smejko...

tana85
30. mar 2016

@anakristina nemas to zvysene, tvoje prietoky su ok a nemusia sa zhorsovat

anakristina
30. mar 2016

@tana85 dakujem

maylorka
23. júl 2018

@tana85 ahoooj ...ako je možné že si zišla z 0.8 na 0.5??? Čo Ti davali...porad 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre