Príjem do nemocnice po termíne

dompod
10. mar 2015

Prosim o radu: termin som mala mat dnes, vcera som bola u gyn. a ten mi povedal ze vobec na ten termin to nevizera. Na 1,5cm otvorena. A ak ma to do pondelka nechyti samo tak mam v pondelok prist s kuframi. Chcem sa spytat, kedy tam mam ist je lepsie rano bo ze poobede ma nemusi zobrat na prijem. Alebo si mam zavolat a ci bude lepsie sa obednat na urcity cas aby som tam necakala aby ma hned vysetril a poslal hore na prijem?? A to by mi vyvolali porod az druhy den rano??

bajana
11. mar 2015

A nechodila si do pôrodnice na monitor? Ja som po termine chodila 2x tyzdenne. V každom prípade by som tam zavolala...a skusala babské rady na vyvolanie pôrodu.

katkasofi
11. mar 2015

@dompod no u nás v nemocke keď kazu prísť s vecami, tak ráno o siedmej do ambulancie, sestrička pošle na oddelenie a po spisani papierov uz dávaju vyvolávačku. Ale to ti povie najlepšie dr v nemocnici... Veľa štastia prajem 😉

pribinak
11. mar 2015

Nemusia ti dat hneď vyvolávačku, ako sa dohodneš, ja som bola prijatá, ked dom prenášala 9 den a odmietla som vyvolanie pôrodu, lebo ozvy, prietoky s všetko bolo OK, tak mi len robili natáčanie z monitoru a sono a další den sa to spustilo aj sama a další den som porodila
Nechcela som umelé vyvolávanie pôrodu, aj ked niektorí mudr to tažko rozdýchavali, ze som si dovolila odmietnuť ich návrh na vyvolávanie

Držím palce

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre