Progestanelle a točenie hlavy

nitka1157
31. máj 2019

Zienky uzivala niektora progestanelle? Uzivam 2.den.sledujem ze vzdy ked uzijem tabletku tak sa mi za hodinku zacne tocit hlava

12didi12
31. máj 2019

@nitka1157 áno ja ho beriem a tiež sa mi točí hlava.. Je to normálny vedľajší účinok lieku.. A vkladate ho alebo pijete?

nitka1157
autor
31. máj 2019

@12didi12 pijem.prve tehotenstvo ked som uzivala mi nic nebolo.neviem.ci to znasat alebo hlasit dr

nitka1157
autor
31. máj 2019

@12didi12 a ako dlho uzivate

alilka
31. máj 2019

@nitka1157 ja ho uzivam 3x denne ..zajtra začínam 12tt..takže som ako na kolotoči za každým..😁 ako opitá..čisto otupene zmysli 😂 prečo ho nevkladas radšej?ja som spinila tak dom ho musela začať užívať ústne .

nitka1157
autor
31. máj 2019

@alilka nevedela som ze je aj na vkladanie.neviem dr dal normalne . Jedno z dvojcat som potratila hned na zaciatku tak pre istotu mi ho nasadil.
Takze sa mam s tym zmierit myslim s kolotocom 😯 ak som dobre pochopila je jedno ako uzivas robi ti to stale

alilka
31. máj 2019

@nitka1157 práveže nie .keď som vkladala bolo to Okey..žiadne neziaduce účinky..a je to lepšie keďže to neprechádza cez žalúdok..preto ty pokiaľ nespinis,určite si ho vkladaj..je to taký istý účinok..😊

nitka1157
autor
31. máj 2019

@alilka aj tak musim ist k dr aby mi to teda zmenil

nitka1157
autor
31. máj 2019

@nitka1157 som az za mesiac objednana znova 😐

12didi12
31. máj 2019

@nitka1157 teraz 3 mesiac.. Radšej si ho vkladaj je to lepšie a podla mňa aj účinnejšie 😊

kikulienkakikuska
3. máj 2020

Dobry den prosim Vas ako uzivate progesterone ladeepharma? 2xdenne vecer pred spanim a rano? Nalačno alebo po jedle? Dakujem za odpoved Dr.predpisal uzivat nie vkladat

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre