Prvé týždne tehotenstva. Ako ste ich prežívali?

pistek
10. aug 2007

Ahojte baby, chcem sa vas opytat, ako ste prezivali prve tyzdne tehotenstva, mali ste najeke problemy, tazkosti, nejake priznaky? A kedy vam ustupili? Ja som mala bolenie v podbrusku a zapchu, naduvanie, ale som zhruba v 5 tyzdni a od vcera ma prestalo pobolievat brucho, prestalo naduvat, ostala len zapcha. Mam z toho obavy, nyslite, ze to nevesti nic dobre? Prosim, poradte, co robit? Pisala som tuto temu do snaziliek a tam mi poradili, aby som sa opytala uz skusenych tehuliek. Naozaj mam velky strach. Prosim, poradte, co mam robit?

hanya1
14. aug 2012

@deina79 co tam mate taku zimu ?

jeackynka
14. aug 2012

@hanya1 ahoj citala som ze mas priznaky tehu aj ked to nemas este potvrdene,ja som na tom podobne priznakov mam vela,len test je stale negativny,ale ms by mala byt az zajtra tak neviem ci je to skoro testovat,ja to proste citiim ze som tehu,poznam ten pocit,len ten test ma stale nejako myli.

hanya1
14. aug 2012

@jeackynka tak pockaj este par dni a potom si ho urob znova.no ja mam vsetky tie priznaky ale nechcem si nic nahovarat lebo potom budem zbytocne sklamana ja som dnes len 20DC tak uvidim este pockam ☹

denisa87
14. aug 2012

@deina79 Dobre ranko aj tebe,veru,veru odratavam,dnes som 21 DC,testovat zacnem od 28 DC,juj este sa mi to zda byt daleko 😒

hanya1
14. aug 2012

@denisa87 dobre ranko a ja som dneska 20DC a tiez zacinam odratavat do 28 😀

jeackynka
14. aug 2012

@hanya1 ja som sa v sobotu zobudila s tym pocitom,vzdy rano som si robila kavu a v sobotu mi prislo zle len na pomyslenie na nu a pokracuje to dodnes,stale mam zaludok ako na vode,hlava ma boli a na zachode uz stretavam sama seba 😀 stale chodim cikat,BT mam stale 37,3 aj telesnu teplotu 37,v ustach sucho a divnu chut a to tocenie hlavy ani nehovorim,len sa cudujem ze ked mam taketo stavy tak sa asi do organizmu uz uvolnuje tehotensky hormon,preco ho test nezachyti,mali ste to niektora takto?

hanya1
14. aug 2012

@jeackynka na toto ti odpovedat neviem tehotna som este nebola 🙂 ale ja som mala teplotu v den ovulacie 36,2 a po ovulke som isla na 36,5 36,7 36,9 a dneska dokonca na 37,1 vyzera to dobre zatial no nie len aby to potom nekleslo ☹
Z kavy mi zle zatial nie je aj ked jej nemozem pit vela a pijem len slabu lebo je mi tazka na zaludok ☹

jeackynka
14. aug 2012

@hanya1 tak budem drzat palce,aby ti to vyslo a ja budem cakat co sa z toho vykluje zajtra testnem zase.

hanya1
14. aug 2012

@jeackynka dakujem mozem sa ta spytat ak som mala ovulku na 13DC kedy by mi relativne test mohol nieco ukazat ?

jeackynka
14. aug 2012

@hanya1 juj moja to je strasne individualne,ja som tu vcera preluskala tusim celeho konika niektorej ukaze test aj 5 dni pred ms a inej zase aj tyzden po,nechapem toani ja ale hovori sa ze najskor 14DPO vtedy by malo cosi ukazat,ja som dnes 27DC a testik bielucky.

jeackynka
14. aug 2012

@hanya1 inak mne graf vyhodil ovulku na 17DC takze dnes by bolo este len 10 DPO,to by som sa necudovala ze test biely,ale preco m take priznaky tak skoro,to nechapem a tento krat su neni ani vsugerovane to uz poznam 😀

denisa87
14. aug 2012

@jeackynka to ani ja nechapem ze niektorym uz tak skoro ukaze test,vcera som tu pozerala ze jedna uz mala ciarku na 24 DC a druha 10 PO 😕 mne pri prvom tehu ukazalo uz skoro v piatom tt,aj to slabulinku ciarku a to po pol hodine ked som sa chystala test vyhodit...
@hanya1

hanya1
14. aug 2012

@jeackynka to znamena ze este sa nacakam. mna z tohto cakania trafi slak ked clovek nevie na com je ☹

jeackynka
14. aug 2012

@denisa87 tak keby nemam take priznaky tak sa tomu necudujem,je to este skoro,ale tiez som sa docitala ze tehotenske nevolnosti prichadzaju okolo 7-8 tyzdna,tak toto ma myli,ale asi kazdy organizmus je iny a reaguje inak.

denisa87
14. aug 2012

@hanya1 podobne 😠

hanya1
14. aug 2012

baby ja sa budem testovat teda ak vydrzim 28DC co je 22 augusta co je na moje narodky.jooj bodaj by to vyslo to by bol ten najkrajsi darcek nic ine ani nechcem 😵

deina79
14. aug 2012

@denisa87 hehhe aj mne...ja som 21DC, takze este tyzden a testujeme sa tu asi vsetky 😉

deina79
14. aug 2012

@denisa87 jj aj ja som vyhodila, lebo nic neukazalo a nieco ma k tomu kosu tahalo a kuuuk prekvapko mnom Ninka 😀 😀 😀 😀

jeackynka
14. aug 2012

@hanya1 ach jaj ja tiez tak cakam,toto je vlastne stvrty mesiac co cakam,ani toto este nie je istota,uvidim ci budem zajtra mudrejsia

deina79
14. aug 2012

@jeackynka presne tak u kazdeho je to inak, pri mojom 1 vom tehu som ani netusila, ze som tehu,a kurat ma sem tam bbolelo brusko a pri uhniezdovani som mala trosku krv.vytok, teraz, ziaden vytok, brusko boli a je mi zle,, kedy si mala PM?

deina79
14. aug 2012

@hanya1 Nooo rano je asi 15 a poobede 20

hanya1
14. aug 2012

@deina79 jak je vam dobre nas uz to teplo prestalo bavit,ale co teraz to je este dobre min mesiac sme tu mali aj 45 47 to bol hic 😎

jeackynka
14. aug 2012

@deina79 mala som 19.7 mavam vacsinou 27DC takze aj zajtra by mala byt .

hanya1
14. aug 2012

@jeackynka bodaj by nebola daj vediet potom co a ako som zvedava 🙂

jeackynka
14. aug 2012

@hanya1 jasne ze dam,aj ja som zvedava 😉

deina79
14. aug 2012

@hanya1
@jeackynka to ja by som uz testovala o 106 😀 😀 😀 😀

denisa87
14. aug 2012

@deina79
@jeackynka
@hanya1 akurat mi volal díler ze mi ide balík,mam tam kopu testov,som si cez online lekaren objdenala,aj tak nevydrzim do 28DC 😀

milacik3
14. aug 2012

Baby je mozne ze sa zadarilo a kedze som len 28 DC (vcera som dobrala dufaston - po nom ma pris MS do tých 10 dni) by som mohla mat ,,priznaky,, alebo si to zase nahovaram :-/ (strasne ma bolia prsia,krize ma obcas bolia,v podbruskom ani nehovorim....v sobotu ma tam riadne pichalo potom to prestalo a bola miernejsia bolest...,mam od soboty zavrate ale len tak do obeda...aj teraz mam a to len sedim an stolicke...a stale chodim na WC za hodinku aj 4 krat ke mi to uz trapne ....ale nezda sa mi ze vela pijem tak uz som vlastne viac ako pollitra vypila..to asi je len z toho) ...
test sa neodvazim robit kazdy mesiac je negativny a uz ma to nebavi

hanya1
14. aug 2012

@jeackynka denisa87 deina79 babenky tak ja som si nachvilku zdriemla a normalne som sa zobudila na to ze chcem vajickove chleby,tak som si urobila a teraz papam 😀

deina79
14. aug 2012

@denisa87 😀 😀 😀 😀 😀 ani ja by som nevydrzala

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre