Prvorodičky, rodili ste v termíne, alebo ste prenášali?

iwqa
25. jún 2013

Chcem sa opýtať prvorodičiek, či ste rodili presne v termíne alebo ste "prenášali"?

lutia
25. jún 2013

@iwqa ja som o 2 tyzdne skor rodila

linda20111
25. jún 2013

@iwqa 2 tyzdne pred terminom

drobcek26l
25. jún 2013

@iwqa Ja presne na deň presne

iwqa
autor
25. jún 2013

ja mám termín teraz 28. ale zatiaľ mi ešte neodtiekla ani hlienova zátka

tomikejt
25. jún 2013

mne 2 dni po termine v nemocnici pustili vodu, aj to preto ze som pekne poprosila ze uz by som chcela rodit, najprv ma chceli poslat domov nech este cakam 😀 a za 5 hodin bol maly na svete

stellamaris
25. jún 2013

ja 5 tyzdnov predcasne 😉

anshelia
25. jún 2013

ja 5 dní pred termínom 🙂

vodnari
25. jún 2013

ja tri dni skôr.... 😉

emakiki
25. jún 2013

ja som prenasala 8 dni, ako sme mali rano prist uz na vyvolanie, tak v noci predtym sa mi to spustilo same...

aredhel
25. jún 2013

ja som prenasala par dni 🙂 2 ci 3 uz nepamätam presne ;)

k_a_j_k_a
25. jún 2013

@iwqa ja tiez 2 tyzdne pred terminom. A obe moje dievcata 🙂

Hlienova zatka, ak Ti odtecie, tak by mala ak sa nemylim zopar hodin pred porodom. Mne neotiekla ani pri jednej.

iwqa
autor
25. jún 2013

@tomikejt 5 hodín?! 😲 fuuuha to je aké rýchle 😀

iwqa
autor
25. jún 2013

@k_a_j_k_a som niekde citala, ze ked odide zatka tak porod nastane 2-3 dni, ale to je asi individualne

kacena177
25. jún 2013

Prenášala skoro 2 týždne. Hrozné

k_a_j_k_a
25. jún 2013

@iwqa jj, je to individualne. Ja som si ani pri jednej nevsimla, ci mi zatka odtiekla, cize asi nie 🙂 pri prvej mi praskla voda sama v nemocnici a do hodiny bola vonku a pri druhej mi pomohol dr. a do 3hodin bola vonku aj ta 🙂

nelca007
25. jún 2013

ja som prvu presne na termin a druhu babu o tyžden skor 😉

iwqa
autor
25. jún 2013

@k_a_j_k_a jeeeminku,ze hodina a 3 hodiny, boooze aj ja chcem 😀 no pri mojom stasti to bude asi s nulou na konci

ankat
25. jún 2013

na 4 den po termine 🙂

tomikejt
25. jún 2013

@iwqa 🙂 no, o pol 10:30 mi pustili tu vodu a o 15:30 sa narodil.. tak ja nic ine nepoznam, takze neviem porovnavat ale neviem si predstavit ako niektore rodia 20 hodin.. som rada ze som mala rychly a bezproblemovy porod, a to mal maly skoro 4 kila, a ja ledva 55 😀

iwqa
autor
25. jún 2013

@tomikejt booze aj ja chcem taku "rychlovku" 😀 tisko zavidim teraz 🙂

k_a_j_k_a
25. jún 2013

@iwqa neboj, treba mysliet pozitivne. Ja som isla do porodnice s tym, ze ma este poslu domov, ze simulujem- dr. mi este pred 3dnami povedala, ze vydrzim este 2-3ryzdne, akurat na vianoce, no bola som z toho na nervy. A rodit som isla s tym, ze to bude pohoda, ved o nic nejde 😀 nebude ziadny nastrih, ziadny problem s nicim, kojit budem na 100%- cize pozitivne naladena. A bolo to ok, 2hodiny po porode som sa zobrala a isla osprchovat, zo mna sestricka skoro osedivela, ked ma zbadala 😀

tomikejt
25. jún 2013

mozno o tyzden budes pisat ze si porodila za hodku 🙂 nevies popredu ako to bude, ale zvladnes to tak ci tak 🙂 mysli na to ze ked bude po tom, budes mat v naruci svoje male zlaticko, a vydrzis vsetko 🙂
@iwqa

blackstrap
25. jún 2013

O 1 den neskor ako vypocitala lekarka, ale kedze viem, ze sa rata od pocatia ( ak je zname) 267 dni, mne to vyslo presne 🙂 Aj kolegyni z prace.

iwqa
autor
25. jún 2013

@k_a_j_k_a ja idem zajtra este na poradnu som zvedava co mi povie ci sa to blizi alebo este budeme cakat... ja si tiez vravim, ze to bude malina, ked tolko zien to zvladlo ta co by som to aj ja neprezila sak prinajhorsom zavrestim celu nemocnicu 😀 uz sa vidim doma aj s drobcom 🙂

majmik
25. jún 2013

10 dni navyse 🙂 na 5. den prenasania si mysleli, tze to uz bude, lebo som sa zacala otvarat, a mala ani za svet.. tak dalsich 5 dni v kuse vyvolavacky.. ale nerozmyslaj nad tym, ked bude chciet, pojde von.. raz musi :D

k_a_j_k_a
25. jún 2013

@iwqa spravny pristup 🙂 drzim palce.

edulkobaby
25. jún 2013

Ja som prenasala 5 dni. Nakoniec vyliezla sama, bez vyvolavania.

madono
25. jún 2013

ja som prenášala dva týždne, malému sa nechcelo ani na "žiadosť" doktorov takže to bola sekcia 😕

iwqa
autor
25. jún 2013

@k_a_j_k_a dakujem pekne 🙂

marianna2468
25. jún 2013

Ja som porodila hned v den terminu

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre