Prvýkrát idem k lekárke ohľadom potvrdenia tehotenstva

kaciatkoparis
25. jún 2014

Mam termin u gynekologicky na piatok baby som fakt zvedava, ze ako to dopadne mam dost stresy ale aj ocakavania.. :/ ktovie ako ti dopadne vsak ste citali moj problem a som dost zvedava co sa s toho vykluje .. V zivote som este nemala deti a teraz by to bolo prvykrat takze mam obavy...

siska53
25. jún 2014

@kaciatkoparis drzim,paste,bude ako ma,byt!
daj vediet.

kaciatkoparis
autor
25. jún 2014

@siska53 dakujem snad ano ale ked mam zvlastne priznaky vobec nwm co si mam mysliet

viwy
26. jún 2014

@kaciatkoparis Držím moc päste aby bolo všetko v poriadku 😉 😵 Mňa čaká prvé vyšetrenie, kontrola v pondelok. Ide tiež o prvé tehotenstvo 🙂 Mám tiež trošku strach, ale aj sa strašne teším. Zatiaľ nemám žiadne príznaky a vôbec neviem čo mám čakať od prvej kontroly 😨 Určite sa potom ozvi 😉

kaciatkoparis
autor
26. jún 2014

@viwy ach viwy no my daco hovor tiez mam stravh..a akotobze ziadny priznak??

kaciatkoparis
autor
26. jún 2014

@viwy a dakujem aj ja tebe drzim 🙂 jasne ozvem aj ty sa ozvi ze ako to dopadlo 🙂

viwy
26. jún 2014

@kaciatkoparis Zatiaľ mi je úplne dobre. Mám len naliate a ťažké prsia, častejšie močenie a to je asi všetko. Myslela som, že už som 6tt ale podľa teh. kalkulačky som 5tt+3, takže má všetko asi len čaká... no uvidíme 😉

kaciatkoparis
autor
26. jún 2014

@viwy a menzes?? A spinila si uz ci nie?

viwy
26. jún 2014

@kaciatkoparis Zatiaľ nie, ale to nemusím alebo áno?

kaciatkoparis
autor
26. jún 2014

Neviem :/ @viwy

siska53
26. jún 2014

@viwy nemusis spinit,ani ti nemusi byt zle. Pri malej som,nespinila,pri malom,mi zas bolo,zle len,2dni.
mala som,skor take,priznaky,ako popisujes ty.

viwy
28. jún 2014

@kaciatkoparis Tak ako si dopadla? Dúfam, že je všetko ok 🙂

helulik
28. jún 2014

@kaciatkoparis aj ja som zvedava ako si dopadla 🙂 verim, ze co najlepsie 🙂

viwy
1. júl 2014

Ahojky, tak vraj u mňa všetko OK 🙂 Zatiaľ som trošku nervózna a tehu si veľmi neužívam lebo podľa ultrazvuku som bola v pondelok 5+4 a bolo vidieť len gestačný vak. Dr. ma uistil, že je všetko v poriadku lebo som mala posunutú ovu a na ďalšiu kontrolu idem až za 2 týždne 😕 Dúfam, že to nejako vydržím...

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre