Rakytník v tehotenstve

flower24
2. feb 2016

Ahojte maminy, viete poradit, ci sa moze 100% bio stava z rakytnika a caj z neho a uzivat aj v tehotenstve, najme v prvom trimestri? Stava je lisovana za studena, z rucne zbieranych plodov s vysokym obsahom oleja, kvalitna. Na internete som na jednej stranke nasla, ze je vhodny, netoxicky, nedrazdivy, na inej nejasne posobenie. Mate s nim skusenost?

matkamirko
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
ivuska6
2. feb 2016

ja si davam olej 100% rakytnikovy ked mam problem so zaludkom a je super aj na ine a velmi dobre pomaha je to len olej a myslim ze mozes to ti doda len to dobre do tela lebo vela vselicoho to obsahuje a citim sa ponom ako znovuzrodena ale ja si davam len 3-5 kvapky rano na lacno viac nemozem zaludok si nepraje uz sa mi grgalo sami olej

flower24
autor
2. feb 2016

Aj ja som ho doteraz uzivala, ta stava je s vysokym podielom oleja a pomahala mi na imunitu, len teraz potrebujem vediet na 100% ci nema ziadne kontraindikacie, kedze tehu bude zrejme opat rizikove...

matkamirko
Autor odpoveď zmazal
Zobraz

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre