Používame cookies. Viac informácií tu.
Zavri

Ranné nevoľnosti počas tehotenstva

enigma7
29. nov 2012

Ahojte mamicky.
Trapili Vas zaciatkom tehotenstva ranne nevolnosti?
Ako dlho trvali take ranne nevolnosti?
Najde sa mamicka ktora bola tehotna a mala menzes? Ako vyzeral menzes v obdobi ked ste boli tehotne?

Dakujem....

emily84
29. nov 2012

@enigma7 ja som nemala velmi velke ranne nevolnosti, len som sa citila trochu slabsia ale nezvracala som. Pracovala som do 8,5 mesiaca a ani jeden den z prace vynechany... 🙂
Slabsie som sa citila od 7meho do 10teho tyzdna, no inak cele tehotenstvo super.
Menzes som nemala.

xlucia
29. nov 2012

@enigma7 ani raz som menzes nemala. nevolnosti ustupili trochu po 12tt, a tak do pohody po 16tt. kamoska menzes mala prve tri mesiace, ale o dost slabsi ako obvykle.

enigma7
autor
29. nov 2012

xlucia
Mam normalny menzes vcera som cely den vracala a bolo mi strasne nevolno... dnes rano som sa zobudila nato ze mi jr zle som zufala...

cawes
29. nov 2012

@enigma7 ahoj ja som mala menzes velmi slaby prvy a trosku druhy mesiac, zle mi bolo az do konca 6 mesiaca, vracala som den noc, stacilo len na jedlo pozriet. Hroza

sympa1
29. nov 2012

@enigma7 nooo nevoľnosti som nemala ranne ale celodenne!! a to 9 mesiacov 😅

enigma7
autor
29. nov 2012

Cawte maminky tak som si zasla k obvodnemu... prve co sa ma spytal ci niresom tehotna ale menzes som mala aj mam silny. Tak bud to mam z menstruacie alebo crevnu chripku... tak dal mi lecky a dietku tak uvidime ako to dopadne...

dadav
29. nov 2012

@enigma7 ... ahoj, tak ja som prevracala 3 mesiace - vždy ráno a trvalo do obeda, potom bolesti hlavy ... no menzes som nemala... a skúsila si si robiť test? 😀

enigma7
autor
29. nov 2012

dadav
Moja ja mam menzes teda zacal mi 26.11 a pre menzes som mala tiez nevolnost no potom to preslo a bolo mi ok... na druhy den ako som to dostala nic bolo mi super a od vcera katastrofa stale ma naduva zaludok mam uz uboleny... obvodny sa ma pytal tiez ci niesom tehotna ale mam menzes normalny... a dnes som sa zobudila uz o 8 nato ze mi je zle... a nejedla som a nepila lebo pri pomysleni nato sa napit alebo najest mi doslo este viac zle... naduvalo ma 100 kraaat no zial nebolo co dat von lebo som mala prazdny zaludok... a mala som rano aj hnacku a nebola normalnej farby ale bola vyblednuta skoro biela... tak neviem test som si nerobila a myslim ze asi je aj zbytocny lebo asi mam nejaku virozu...

Tu začni písať odpoveď...

Odošli