Robil vám doktor sono v 17. týždni?

anicka246
2. apr 2013

Ahojte baby, chcem sa spýtať, bola som dneska u doktora, som v 17tt a pozrel ma len od spodu, vraj sa nerobí teraz sono, že nabudúce vv 21tt. Je to tak naozaj?? ďakujem

piacere
2. apr 2013

ja som bola na poradni na začiatku 17tt a sono mi síce urobil, ale len dvojsekundové (ešte stále odspodu) na skontrolovanie, či bábätku bije srdiečko. Tiež mi vravel, že najbližší "poriadny" utz až v 20tt 🙂

saska.t
2. apr 2013

@anicka246 sono sa robi medzi 19-22 tt 😉

anicka246
autor
2. apr 2013

aha, no len mne ani na chvílku :( som sa tešila na fotku, ved podľa mňa by ho tiež mal skontrolovať aspoň..

mahulenka87
2. apr 2013

mne robil dr. sono v 12.tt a potom až v 20.tt

soldi
2. apr 2013

@anicka246 poistovna hradi za cele tehotenstvo len 3 sona. jedno okolo 10tt na potvrdenie tehotenstva, druhe v 20tt- morfologicke a tretie v 30tt. kazde sono navyse je len dobra vola lekara 🙂

anicka246
autor
2. apr 2013

ale ja som bola aj v 6tt aj v 11tt a vždy mi spravil sono, len teraz že vraj sa nerobí že potom až od 20tt zas..

aadulik2110
2. apr 2013

@anicka246 ahoj, tak mne robil doktor vždy keď som bola v poradni

24adka24
3. apr 2013

ahojte...prosim vas da sa nieco vycitat z fotky zo sona u tam kadejake cisla ale nerozumiem mu.viete mi poradit?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre