Samoopaľovací sprej v tehotenstve

martina6339
8. jún 2014

Ahojte baby myslite si ze by uskodilo mojej malej keby som si dala samoopalovaci krem alebo sprej ale iba na NOHY??? Tie si nikdy neviem poriadne opalit....nikam inam ho nepotrebujem iba na tie nohy....🙂 som v 28 tyzdni ;)

zuz1978
8. jún 2014

Ja si ho dávam na nohy, ruky a dekolt. Som v 27 tt. Veď ne jem ten prípravok.

lundus
7. júl 2014

Články o používaní samoopaľovacích krémov v tehotenstve sú rôzne. Jedne hovoria o tom že by sa vôbec nemali v tehotenstve používať, iné že je to v poriadku. Určite by som ti odporučila, vybrať si nejakú známu značku a informovať sa priamo na ich emailovej stránke (určite tam majú kontaktný mail alebo možnosť zaslať otázku). Niektoré kvalitnejšie krémy majú dokonca priamo na obale napísané, že sú vhodné pre tehotné. Skús značku: Eco beauty EVOLVE

luci1208
30. júl 2014

@martina6339 Ahoj, určite si vyberaj špecializovanú kozmetiku. Ja používam FakeBake, je to prírodné zloženie, bez parabenov - konzervantov, chemikálii a dokonca krásne vonia 🙂 čo pri iných samoopalovákov je skôr smrad ako vôňa.. Ak máš opálenú pokožku napr.na rukách a nohy máš výraznejšie biele, skús Flawless Darker - videla som naň na youtube recenziu..

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre