Sandomigran a možné tehu. Je to problém?
6. mar 2015
Ahojte babienky prosím vás beriem Sandomigran na migrénu a mám podozrenie (na 90%)že som tehu. Je to problém poraďte prosím
Ahojte babienky prosím vás beriem Sandomigran na migrénu a mám podozrenie (na 90%)že som tehu. Je to problém poraďte prosím
Nikto ti to na sto percent nepovie. Ja som s druhum dietatom bola odporucena na potrat, kedze som nevedela ze som tehu a bola som viackrat na rtg, ct a brala som talbletky na svaly...bolesti strasne hlavy a chrbta....GYnekolog mi povedal, ze som zdrava on si nemysli ze bude problem, ani ziadne extra vysetrenia my nedal spravit, zevraj nie je potrebne.....ale 9 mesiacov mi to nedalo spavat, no mam zdrave dieta ;)