Sauna na začiatku tehotenstva, keď som o tehotenstve nevedela

slavkakap
18. máj 2022

Zdravím. Zaujimima ma ci je tu niejaka mamka ktorá bola v saune a nevedela ze je tehotná. Bola som v saune, po prvej etape bolo mi zle a stratila som vedomie. Asi po týždni som zistila ze som tehotná.
Moja otázka je ci to moze poškodiť dieťa, alebo sa nemam stresovať. Ďakujem

gelifil
18. máj 2022

urcite nie, neboj sa a gratulujem

kristina2412
18. máj 2022

@slavkakap ja som tiež bola, trochu sa mi v saune točila hlava. Dcéra je úplne ok 😉

slavkakap
autor
18. máj 2022

@gelifil ďakujem 🥰 uz čítam na nete horcičo. Toto prave potrebujem pocut 🥰

lasona
18. máj 2022

Ja som tehotná a chodím normálne do sauny. Chodila som aj predtým. Vo fínsku ženy aj rodia v saunach.

slavkakap
autor
18. máj 2022

@lasona my mame doma saunu. Chodila som aj predtým aj ked nepravidelne.No pri prvom som si davala pozor. A teraz takto nečakane. Ďakujem za vašu správu, potešila ma a ukľudnila 🥰🤗

adrbat
19. máj 2022

@slavkakap my sme boli na predĺžením víkende a v saune som bola asi 5-6x v priebehu 2 dni. A aj vo vírivke a po návrate domov som mala na 4 deň pozit test a to sme si ešte víno dávali každý večer a maly ma už mesiac ❤️. A je úplne zdravý

simca06022011
19. máj 2022

Nie nevadi, ja som tiez takto odkvicla. Bola som v Piešťanoch a skusila pekne solisko bahnisko ci co, horúca voda a vyletela som z tade ako mi zle prrišlo a kedze ma pracovnicky nechceli pustit mimo tu horucavu ze si musim ist neviem kde pod deku ľahnúť tak som tam odpadla... 🤦🏻‍♀️ Moja teda detto takto isto zo sauny do bazena ked isla.

kaca222
26. júl 2022

úplne v pohode, tiež chodím celé tehotenstvo do sauny - 1., 2. aj 3. trimester, naposledy tento víkend a to mám 4 tt do pôrodu 🙂

zuzulka558
26. júl 2022

Nie nepoškodí teda mne nie, v Podhájskej sme sa kúpali išla som do teplej vody a po 5 minútach odtiaľ vyletela, ostalo mi fajin, išla som z dcéru na WC bála sa sama a odrazu mi ostalo čierno pred očami 🤣🤣 ja ze sa mi vrátilo kardio neriešila som, po 2 mesiacoch test ze tehotná 🤣🤣 dovtedy som si žila ako keby nič 🙈❤️

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre