Silné bolesti v podbrušku a žiadne krvácanie

eliene
29. nov 2017

Ahojte mamičky máte niektora skúsenosť s ķŕčami v podbrušku prevažne v noci sa budím na silnú bolesť občas cez deň zväčša mi vždy pomôže návšteva toalety no však nie vždy to ide. Viem že bolesti sú normálne ale toto sa mi zdá prehnané a bojím sa či je všetko v poriadku uz som volala aj lekárovi a prvý krát idem na kontrolu až budúci týždeň.dakujem

emi16
29. nov 2017

Najlepsie ked na to pozrie lekar
Nemusi to znamenat pre babo nic
Proste ti rastie maternica a tlaci na vnutornosti
Ja som tiez s prvou skoncila na pohotovosti
Krce v podbrusku, az ma valilo k zemi
Skontrolovali babo a vsetko ok
Zevraj sa mi trhali svaly ako sa maternica roztahovala
No ja som bruchom poriadne rastla, uz v tretom mesiaci mi pupok trcal
Som nizka

eliene
autor
29. nov 2017

Viem že bolesti sú normálne ale toto sa mi zdalo až až..ale tiež sa presviedčam že všetko je v poriadku trošku ma to vždy vystraší možno po prvej návšteve lekára sa upokojim.. ďakujem emi16

larosabigi
29. nov 2017

Je to tvoje prvé tehotenstvo ? Ja som tiež teraz v 6 tt mňa bolelo tiež hlavne v noci cez deň nemám čas sa toľko sledovať lebo mám malého syna. Ale keď to porovnám v prvom tehotenstve som mala silnejšie bolesti ale gynekológ to pripísal k tomu že som mala aj cystu 8,5 cm veľkú na vaječníku. Uvidíš čo ti povie lekár.

miminkanase
29. nov 2017

Urcite je dobre to skontrolovat, aj na pohotovosti kludne. Ale kludne to moze byt rastom maternice alebo tym, ze jeden z vajecnikov produkuje progesteron a je zvacseny. Tie bolesti budu este nejaky cas trvat.
Drzim palce

eliene
autor
30. nov 2017

@larosabigi áno prvé čiže úplná začiatočníka preto to tak prežívam táto noc bola chvalabohu Bohu bez kŕčou bodaj by aj ostatné boli? 🙂

eliene
autor
30. nov 2017

@miminkanase ďakujem 🙂 včera ma manžel prehováral na pohotovosť len sa bojim ze má pošlú domov keďže nemám ešte žiadne potvrdenie od lekára že som tehu.

miminkanase
30. nov 2017

To nevadi, aspon ta pozru a mozno ti potvrdia tehotnost oni aj s obrazkom fazulky 😉

petranelkova
30. nov 2017

Vobec to nevadi, len ty tam pekne chod a zbytocne nevyckavaj, pokial sa udeje nieco horsie alebo pridu este vacsie bolesti.

martinadanielova
1. dec 2017

Ahoj ja som tiez jednu dobu mala silne bolesti v podbrusku a boleli ma aj krize, no ziadne krvacanie. Na pohotovost som nesla, kupila som si magnezium a skoro cely den prelezala v posteli a preslo to 👌

eliene
autor
1. dec 2017

Posledné dva dni bolesti ustúpili chvalabohu tak asi to bolo roztahovanim a rastom maternice aspoň dúfam
@martinadanielova ďakujem keď bude treba vyskúšam magnézium 😉

maykaaa1122
1. dec 2017

Ale kludne to moze byt rastom maternice alebo tym, ze jeden z vajecnikov produkuje progesteron a je zvacseny...kazdopadne bolesti sa daju tlmit..liekmi

eliene
autor
1. dec 2017

@maykaaa1122 čítala som že žiadne lieky by som nemala ani experimentovať len pretrpieť bolesti 😖

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre