Skúsili ste Intelligender Boy or Girl test?

danulka0011
16. sep 2009

Baby , na trhu mame novu novinku od 10 tyzdna sa da urcit pohlavie babetka.
Test funguje ako tehu test, treba pouzit prvy ranny moc a vysledok sa dostavi za 1omin
Zaujima ma, skusala ste niektora tento test ? Respektive aky mate na to nazor ??

nela999
11. dec 2009

Ja to mám z www.ma-ma.sk, nájdeš to ked si vlavo klikneš na -baby- hned sa ti to zobrazí v ponuke. Má sa to vykonávať od 10 týždna najskor, ja som to robila v 14 tt.

samaraka
13. dec 2009

Ahojte, ja som si tento test robila v 18 t.t a nemala som sex 5 dní pred testovaním (manžel chodí na týždňovky) tak som čakala čo najdlhšie aby bol výsledok čo najpresnejší a výsledok mi vyšiel krásne zelený úplne jednoznačne. No a aká haluz v 20 týždni som bola na ultrazvuku a doktorka mi povedala že čakáme dievčatko. Absolvovala som ešte jeden ultrazvuk v 30 týždni a znova mi potvrdila dievčatko. Takže tento test jednoznačne marketingový ťah!!!!!!!!!!!!

baby2310
14. dec 2009

lenkaaninka: Tak ako ti radí nela999, alebo ja som to našla na www.mimibazar.sk a normálne do vyhľadávača som zadala názov testu...a tam som ho ja kúpila... ja som si ho robila v 16.týždni 😉 tak verím, že vyjde dobre 🙂

samaraka: presne ako my, takže súhlasím... p.s. môžem povedať manželovi, že zlý výsledok nám nevyšiel kvôli jeho "chúťkam" 😀 😀 😀

anajocka
19. dec 2009

ja potvrdzujem, ze nam to vyslo, podla testu chlapec a vcera na Uzv sa potvrdil chlapec

lenkaaninka
30. dec 2009

Ahojte baby čo ste si robili test...ja som robila dnes všetko presne podla návodu a mám to nafotené...
povedzte mi ale prosím čo mi vyšlo ?????? ja vidím aj to aj to 🙂 ☹

baby2310
30. dec 2009

podla mna chlapec.... 😉 takto by určite nemal vyzerať normálny moč, takže zrejme to zreagovalo

lenkaaninka
30. dec 2009

tak diky som sa potešila lebo mám dve dievčatká a stále dufame že čo ak teraz by to bol chlapček 🙂
samozrejme že ked bude princezná tak bude ale chceli by sme chlapca...tak ešte chvilku musíme vydržať kým to bude 100% 😀

nela999
2. jan 2010

To je chlapec, dievča by vyšlo viac oranžové- kuk do môjho albumu, mne vyšlo dievča. A dúfam, že sa mi to potvrdí🙂)))

nela999
11. jan 2010

Dnes som bola na 3D uzv a môžem povedať, že z mojej krásnej oranžovej tekutiny je nakoniec predsa len chlapček. Takže tomu testu neverte, zbytočne vyhodené peniaze.

lenkaaninka
13. jan 2010

no tak pekne som zvedavá čo výjde mne potom sem napíšem 🙂
ale jednoznačne gratulujem 😉

lutsine
19. jan 2010

Aj ja som to vyskusala, no bolo to aj oranzove aj do zelena, taky mix,tak si mozem vybrat...... 😢

lenkaaninka
19. jan 2010

daj si foto do albumu 🙂 pozriem

lutsine
19. jan 2010

teraz som v praci,ked pridem domov odfotim a dam fotky.

lutsine
20. jan 2010

Takze sme sa nato vcera s manzelom pozerali a usudil,ze je to jednoznacne oranzova farba,takze dievcatko 😔 Tak uvidime co povie potom lekar ,ake to nakoniec bude pohlavie. manzel vsak stale dufa,ze to bude syn. 🙂

lenkaaninka
20. jan 2010

musíš sa na to dívať v rovine očí a vtedy to je rozhodujuce aj ked dievča na chlapca sa môže zmeniť stále lebo mužský hormon sa môže meenej uvolnovať a preto to neukáže tak preto...ale vidíš že je to tak aj tak....som zvedavá ako nám to dopadne....ja momentálne riešim zuby lebo ma bolia a zajtra idem zubárke a som na paralaene...

lutsine
20. jan 2010

no uvidime, kedy asi v ktorom tyzdni uz by mohlo byt vidiet pohlavie na ultrazvuku?

lutsine
21. jan 2010

Kolkým z vas to vyslo a kolkym nie?

zuzana1971
21. jan 2010

ja som si ho kupila, vyslo mi dievcatko, na ultrazvukoch sa ale ukazuje jednoznacne chlapcek

lutsine
21. jan 2010

No ved sa uvidi, co mi povie lekar. 🙂

nela999
21. jan 2010

Ja by som tomu neverila, mne vyšla uplne jednoznačne oranžová a na 3D bol zas jednoznačne vidieť pipík🙂))

lutsine
21. jan 2010

aha, takze z toho mozno aj vyplyva,ze ked aj mne vysla jasna oranzova...mohol by to byt chlapcek🙂 tomu by sme sa potesili.....a velmi... 😲

nela999
21. jan 2010

Litsine, samozrejme, že môže byť aj chlapček. Ja tomu testu už neverím, už som sa dozvedela o tolkých prípadoch, že to nevyšlo...Nie je to vôbec spolahlivé, ale zato drahé jak potvora 😠

luuuu
22. jan 2010

Ahojte, jednoznacne sa pripajam k nazoru, ze tento test treba brat cisto ako for, robila som si ho v 18tt, foto este pre zicher odoslala do danej spolocnosti, kde mi jasne napisali ze cakam dievcatko este s dodatkom, ze v tomto tyzdni maju 100% uspesnost a trt barani 😀 Cakame chlapca s vajciakmi a pipikom cez pol obrazovky 😵

nela999
23. jan 2010

Mali by to radšej stiahnuť z obehu, nie je to lacná záležitosť, iba okrádajú zvedavé mamičky...

lenkaaninka
14. apr 2010

tak ja sa pripájam s tým že to treba brať s rezervou....nám to teda vyšlo ale aj tak je kopu tých čo nie 😉

cathushka
3. aug 2010

preco mam pocit ze to s tymi vysledkami funguje presne naopak ako by malo? ach jaj, test uz mam objednany, asi trochu iny typ s uspesnostou garantovanou na 90% ale tak...uvidime. garantuju tiez vratenie penazi pri chybnom vysledku

euphoria
4. aug 2010

tak som ten test objednala dnes aj ja.ale da sa zaregistrovat cez mamaaja.sk a garantuju vratenie penazi ak pohlavie nevyjde..som zvedava.
Mate s tym skusenost?

kamilka007
15. sep 2010

Ahoj, já jsem Intelligender objednala dnes a budu doufat, že funguje, jsme už straaašně netrpěliví. Garantují 90% úspěšnost a po porodu případně vrácení peněz, tak jsem uvěřila. 🙂 Jsem teprve v 11tt a jen čekat prostě nedokážeme!

kruguer
1. okt 2010

ahoj, tak jsem tak vytočená, že musím napsat svou zkušenost. test jsem si koupila v lékárně, udělala dle návodu a vyšel kluk. test jsem vyfotila, zaregistrovala se do "garance vrácení peněz", poslala foto. včera po screeningu mi dr potvrdil, že je to holka. takže jsem se mrkla opět na stránku garance vrácení peněz a zlistila jsem, že mi po registraci musí přijít potvrzující email, který jsem nedostala. tak jsem si o něj napsala a přišla mi odpověď : "Dle fotografie není patrné, že by v nádobce bylo dostatečné (v návodu
předepsané) množství moči. Obsah je černý a celá fotografie je focena z
dálky a přes obal, proto je špatně viditelná.
Takto provedený test Vám bohužel nemůžeme uznat do garance vrácení peněz,
jelikož nebyl proveden správně dle našeho soudu." fotku přikládám, aby jste si udělaly obrázek samy. diskutovala jsem o testech s dr, který provádí screeningy a říkal, že zatím měl 6 pacientek, který si test dělaly a u všech se sekl 🙂 tekže se na to vykašlete, ušetříte litr a mnohdy zklamání....vydržet do 20tt je težké, já vím 😉 teď si nadávám, jaká jsem kráva!!!

emmaelzer
14. okt 2010

Baby, akurat som sa dopocula, ze pred testom sa nema mat sex 48hodin, a tiez nie je presny u zien, co brali progesteron

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre