Skúsili ste Intelligender Boy or Girl test?

danulka0011
16. sep 2009

Baby , na trhu mame novu novinku od 10 tyzdna sa da urcit pohlavie babetka.
Test funguje ako tehu test, treba pouzit prvy ranny moc a vysledok sa dostavi za 1omin
Zaujima ma, skusala ste niektora tento test ? Respektive aky mate na to nazor ??

denousek
10. nov 2011

@tiburcia aha..tak uzv vam rekl kluka ne?hej tak mi to napis do zpravy ja ted premyslim jestli se mohl ve 13tydnu splest amuze to byt jeste baba 🙂

tiburcia
10. nov 2011

@denousek můžou se splést, dřív než z velkého utz bych se na to nespoléhala 😉

denousek
10. nov 2011

@tiburcia doufám že se na nás neotočí zadkem to by me odvezli 😀 potřebuju to vedet 😀 jeste ze nejsme sloni a nenosíme miminka 2roky 😝

tiburcia
10. nov 2011

@denousek musíš to miminko ukecat ať se ukáže, to že bude stávkovat je taky možné 😀

denousek
10. nov 2011

@tiburcia no praave to by mě švihlo nemuzu se toho dočkat 😀

tiburcia
10. nov 2011

@denousek kamarádka je v 30tt a mimi se neukázalo ani na 3D utz 😀

denousek
10. nov 2011

@tiburcia no jestli nas bude tak napinat a bude to pak holka tak ma smulu bude spát v modrym .-D mám uz modrej baldachyn a k tomu vybrany tohle http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=41792014&ta... ale cekam jeste radsi na ten uzv .-D

tiburcia
10. nov 2011

@denousek no tak ještě počkej, to už je chvilka a pak to všechno koupíš 🙂

denousek
10. nov 2011

@tiburcia jj vsak jo.ale nemuzu toho uz dožít :_D nejak me to bere.. 🙂 takk at se dari 🙂

nikcicka
11. nov 2011

@mirax ahoj mě vyšla uplně stejná barva taková levandulová, fialová, jsem v 16 týdnu doktor mi před týdnem řekl, že si myslí, že to bude spíš holka, ale že neví, že má skrčenou jednu nožičku, tak mi to nedalo a koupila jsem si test, volala jsem na women secret přímo na prodejce a řekli mi, že levandulová a fialová je holka, tak doufám, že to sedí, prý si to mám vyfotit a kdyžtak reklamovat, ale že v tomhle týdnu už by to mělo sedět. Když jsem na to kápla moč tak se to zabarvovalo do červena a pak skončilo na fialové, tak asi to je holka 🙂

nikcicka
11. nov 2011

@silvia.t ahojky mám výsledek úplně stejný, je to opravdu holčička? Mě doktro řekl, že spíš ano a ten test mi taky takhle vyšel, tak nevim.

lucia3006
30. mar 2012

kočky, ja som si robila test z moču a vyšlo mi dievčatko a pred dvoma týždnami som bola na krvných testoch DNA na určenie pohlavia a vyšiel chlapček... takže si myslím, že sa netreba spoliehať na tieto testy z moču , sú to zahodené peniaze... radšej si doplaťte a chodte na tie testy do Genetonu...

stojdulka
30. mar 2012

@lucia3006 presne tak, ja som si tiež robila test a blud vyšiel

mirka32o
20. apr 2012

Môj lekár mi v 26tt povedal na dievčatko. Deň pred pôrodom mi lekár v nemocnici povedal, že dievčatko a nakoniec mi odrodil chlapčeka. Tak si viete predstaviť. Aj testy, aj doktori nie sú 100 percent.

taniamirco
30. apr 2012

ja som vyskusala tento test a ukazalo dievcatko a mam dievcatko...takze ja verim 😎

oliverinko
9. máj 2012

Ja som si kupila woman secret vyšlo my jednozmačnedievčatko ,no už druhykrat nam na ultrazvuku povedali že bude chlapec pekne som sa odrbkala o 40 eur .

oliverinko
9. máj 2012

Ja som si robyla woman secret vyšlo my dievčatko ,robyla som si ho v 21 tyždni nemala som pred tym pohlavny styk a vyšla my čisto ružova už druhykrat mam potvrdeneho chlapca tak dakujem pekne ,asi my preskočilo že som tomu verila

oliverinko
13. máj 2012

Teraz som si ho znovu robyla v 29 a znovu my vyšlo dievča a doktorka že chlapec 😢

ajka77
24. máj 2012

Mne sa test ukazoval skor do modra na chlapca a ultrazvuk povedal jasne ze to bude dievcatko....🙂

coufii
24. máj 2012

Ahojte. Mě to přijde jako zbytečně vyhozený peníze 😒 ten test není spolehlivej...tak proč nepočkat mezi 20-22 tt na UTZ kdy vám doktor na požádání poví jestli to bude holčička nebo kluk 🙂 anebo zrovna na 3D 😉

oliverinko
24. máj 2012

Tak ja som si ho robyla len preto lebo som už v 31 a stale nevieme čo budeme mat ale vyzera to skôr na chlapca a dva testy vyšli dievča 🙂

oliverinko
28. jún 2012

Takže som tu znova a odporučam Vam tie testy nekupujte je to blud -budeme mat chlapca na 200 percent a dve testy vyšli dievča takže dakujem pekne vyhodenych 80 eur je v .......som nazlostena ako nikdy 😠

kikulka1
28. jún 2012

Test mi vyšel správně, dělala jsem si ho v ukončeném desátém týdnu, růžovo fialová barva, takže holčička a holčičku mám 🙂

kvietkos
4. júl 2012

Prosím vás ako sa robí ten test,som tu nová neviem ako to tu chodí vopred dakujem 🙂

oliverinko
8. júl 2012

@kvietkos -podla toho ktory si si kupila,ved to maš v navode Woman secret sa roby z moču ale na tvojom mieste ja by som ho už nekupovala je to blbost a zbytočne vyhodene peniaze ja budem mat chlapca a dva krat my pritom vyšlo dievča za dva tyždne rodim tak potom pridam aj foto nech každy vydi ake su tie testy blbost . 😠

oliverinko
8. júl 2012

@taniamirco ktory test si si robyla?ja som si robyla dve woman secret vyšlo dievča a budem mat chlapca tak važne nechapem.

lucinocka
8. júl 2012

@coufii mne zatial ani raz nepovedali ze ci je to na 100% chlapec alebo dievca🙂 zatial len predpokladaju ze je to dievca🙂 Mala sa vrti vrti a ked uz idem dnu na UTZ tak vypuci zadok a hotovo 😀

taniamirco
9. júl 2012

@oliverinko ahoj vies ze si nespomeniem presne na znacku...bohuzial....ale mne to vyslo 🙂

oliverinko
10. júl 2012

@taniamirco Ahoj tak uvydim že čo sa narodi a dam vediet ale pochybujem že je to dievča a tolko penazi som za tie testy vyhodila to ma mrzi najviac 😵

oliverinko
20. júl 2012

Včera na pôrodnici zase potvrdeny chlapec 😒

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre