Snažíme sa a nepravidelný cyklus

hviezdicka1903
25. nov 2018

Snažíme sa o dieťatko, no menzes nemàm pravideľný a príde mu, kedy sa mu zachce.. viete mi prosím poradiť v ktorom týždni od pohl. styku by som na teste mala vidieť, či je pozitívny?
Ďakujem

vierka112
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
rogerkafedererka
26. nov 2018

Ja som práve kvôli nepravidelnému menzesu až v 10. týždni zistila, že som tehotná. 🙂 Skôr ako počítanie dní po styku by som sa zamerala na príznaky tehotenstva .... bolesti v podbrušku, nevoľnosti, menštruačné bolesti, či podozrivo dlhá doba bez menzesu ... a potom by som testovala. Držím palce 🙂

hviezdicka1903
autor
26. nov 2018

@rogerkafedererka ďakujem za vaš koment 🙂 len každý sme iní a nemusíme mať všetci take príznaky 🙂

hviezdicka1903
autor
26. nov 2018

@vierka112 ahoj, ďakujem ale nechceš radsej s tym testovaním ešte počkať? 🙂
Ja este počkám radšej 🙂

anna_maria1
26. nov 2018

je pravda, ze u nie vsetkych sa vobec prejavia nejake tie priznaky tehotenstva. u teba je to tazko ked ti tak nepravidelne chodieva menzes. po takych 2 tyzdnoch co ti meska, by si si podla mna test mohla skusit spravit, no aj tak by som sa snazila si dat ten cyklus nejak dohromady

nicollette332
26. nov 2018

Ak ti bude cca 10 dni meskat menstruacia, tak uz test mozes vyskusat. Uz by tam mala byt nejaka pravdepodobnost, ze by tehotenstvo ukazovalo, ak by to teda bolo.

hviezdicka1903
autor
26. nov 2018

@anna_maria1 ďakujm, žial menzes riešim uz od svojich 18-tich rokov a stale do mna davaju hormony beriem niekolko mesacne liecby, a teraz sme sa rozhodli ze si radšej co najskor spravime dieťa

hviezdicka1903
autor
26. nov 2018

@nicollette332 tak som zvedava 🙂

nicollette332
20. dec 2018

@hviezdicka1903 ako to dopadlo?

hviezdicka1903
autor
26. dec 2018

@nicollette332 test negat. Menzes prisiel po 41 dňoch ..

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre