Používame cookies. Viac informácií tu.
Zavri

Som v 10. týždni a chodím do Iscare. Kedy pôjdem ku gynekologičke?

lilac
21. mar 2014

som v 10t. a v 12 t sa mam objednat na NT sije. Kedy ma pustia k obvodnej gynekologicke?

gladiola
21. mar 2014

Ahoj. Tvoja otázka je veľmi nejasná. Poslala ťa k nim tvoja gynekologička? Kto sa tam o teba stará? Možno môžeš u nich zostať celé tehu. Opytaj sa v Iscare. Si u Dr.Petrovej? Držím palce.

juliana30
22. mar 2014

Ahoj,ja som isla priblizne v 9tt aj k mojmu gynekologovi,ale v Iscare chceli,aby som vsetky vysetrenia absolvovaka u nich.Tak som to oznamila aj svojmu gynekologovi.Povedal,ze ok.Takze v Iscare som bola do 16tt az do vysledkov tripple testov ale medzitym som chodila aj k svojmu,lebo ma nechal na pn.Teraz uz chodim len ku svojmu.

krchnacka
22. mar 2014

Ono to zalezi od centra.ja som bola v gynfive a obidvakrat ma prepustali po kontrolnom ulrazvuku ze som ozaj tehotna v 9tt a o s vysledkami a prepustacou spravou som isla svojmu gynekologovi a az po porode som zaslala info o narodeni dietata pre statistiku.

bobi3
22. mar 2014

Ahoj lilac, ja som síce otehotnela prirodzene, ale mal ma na starosti v iscare Doc. Valky kvôli predchádzajúcim neúspešným IVF... k môjmu obvodnému ma poslal v 18tt... držím palčeky!

aislinn785
24. mar 2014

ja som bola tiez u doc. Valkyho ale len cca tri tyzdne, zrazu som otehotnela prirodzene a od 10tt som uz chodila k svoje gynekologicke, samozrejme po dohode s nim

Tu začni písať odpoveď...

Odošli