Som v 19. týždni. Môžem jesť granátové jablko?

zuzanka171
2. nov 2014

Prosím o radu, môžem v 19.t.t jesť granátové jablko? Čítala som info na nete ale sú tam dve protichodné stanoviská - jedno že vyvoláva pôrod a druhé, že je veľmi dobré na vývoj mozgu a že je to super antioxidant. Aké máte skúsenosti? Ďakujem 🙂

katarinamarkova
2. nov 2014

@zuzanka171 jest mozes vsetko na co mas chut...s mierou samozrejme.

pribinak
2. nov 2014

Chystás sa snáď zjesť 10kil? Dve-tri granátové jablcka pôrod určite nevyvolaju ;))

domin85
3. nov 2014

som v 30tt a posledny mesiac alebo dva stale pcham pomelo a granatove jablko na den. A stale sme tu 😉

egiginka
3. nov 2014

@zuzanka171 mne povedal doktor? vsetko uplne vsetko s mierou🙂... netreba citat clanky co sa moze a nemoze . ( dristy)... sak si nedas 5 kg denne.... ja som sa stravovala tak jak predrym ( mozno viac zeleniny, ovocia), dokonca som mala nizky tlak, tak aj kavu denne, na krv som si sem tam dala aj pol deci cerveneho vina na odporucanie mojho doktora🙂.. a ukazkove tehotenstvo a ukazkove babo🙂)))... a ked ti niecp nebude robit dobre, tak to konzumovat nebudes🙂 so easy🙂

ivet1371
4. nov 2014

Daj si co ti chuti

radlinka
4. nov 2014

jemine jasne 🙂 mozes vsetko 🙂 je to super antioxidant. Mne najviac chutil chleba s maslom a sunkou 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre