Používame cookies. Viac informácií tu.
Zavri

Som v 22. týždni a chutí mi práškový cukor. Je to ok?

filipkah
26. sep 2014

Mam obavy z teh cukrovky. Moze to byt priznak? Dakujem

nativanativa
26. sep 2014

Tehotenská cukrovka neznamená to že máš chuť na sladké, ide celkovo o príjem sacharidov - či už pečivo, zemiaky, ryža atď.... Po nich by ti mala stúpnuť hodnota cukru

chikitka
26. sep 2014

neberies zelezo? ja som brala 3krat denne a zozrala by som aj kona, to uplne vazne. denne som zozrala 1 celu cokoladu aj to mi bolo malo, sladena kava, ovocie ma neuspokojilo, pol litra zmrzky a volala som muzovi do roboty, nech sa zastavi v lidli a kupi daco sladke... mikulasa som si zozrala o tyzden skor a tajila to 😀 😀 😀 az ked detska doktorka predpisala zelezo kvapky malemu lebo nechce jest, tak mi vysvetlila ze to povzbudzuje chut do jedla. som pochopila. zial, naucila som si telo na sladke a teraz sa toho neviem zbavit. nie je to uz akutne, ale su dni kedy mrem, ked nemam nieco... a to som dovtedy nemusela vobec cokolady, ani ziadne napolitanky, jak bol rok dlhy. som nechapala ako moze byt moja mama zavislak od sladkeho...

2712sasenka
26. sep 2014

chikitka...mikulasa som si zozrala o tyzden skor 😀 😀 😀 😀 😀 to nemalo chybu 😀 😀

siska765
26. sep 2014

ja som tiez v tom tyzdni co ty,teda zajtra zacinam 23tt a som na tom podobne 🙂 kazdy den musim mat sladke ,niekedy aj dvakrat za den,sprvu na zaciatku mi praveze vobec nechutilo sladke,alebo len sem tam,skor slane,ale teraz posledne tyzdne furt hlcem sladkosti 🙂 nemyslim si ze je to tehu cukrovka,skor hormony,alebo skratka tehotenske chutky-babo si pyta 🙂 ja uzivam aj zelezo ale podla mna to s tym nesuvisi,lebo som ho zacala brat asi pred tyzdnom a zvysena chut na sladke sa objavila este pred tym,takze podla mna ,je to ok, samozrejme ,ze to ale neznamena ze teraz sadnem pred telku a budem od rana do vecera tlacit len sladke 🙂

bonaqa2013
26. sep 2014

Kľudne možeš jesť práškový cukor. Len pozor na prudké priberanie. Ja som pri 4 tehu jedla horčicu. Denne. Za týždeň fľašku horčice. Len tak samú.

arnika888
26. sep 2014

Keď ja som bola tehotná, každý deň som zjedla krabicu mrazeného zeleného hrášku. Chrúmala som ho ako cukríky. Mala som v tom čase hrozne tučnú kolegyňu a jej životné krédo bolo, že daj telu, čo si žiada! Keď si vedela dožičiť netehotná kolegyňa, tak som si dožičila aj ja. Ona kýble sladkých zmrzlín a ja mrazený hrach. Takže sa naozaj nikomu a ničomu nečudujem!

Tu začni písať odpoveď...

Odošli