Používame cookies. Viac informácií tu. OK

Som v 25 týždni. Kde mi urobia 4D ultrazvuk?

tehullka
5. dec 2011

AHOJTE.. som teraz v 25tt a chcela by som si dat urobit 4D ultrazvuk, na pamiatku. Mate s tym niektora skusenost? Kde sa to da urobit?

kiwi82
5. dec 2011

ahoj, tušim že najlepšie je medzi 28 a 32 tt. My sme boli tušim v 30 tt na 4D. ale tym, že som mala vpredu placentu tak nebolo dobre vidieť, bolo to také rozmazané. ale aj tak mame nejake videjká, na jednom malá zíva, je to pekná pamiatka ale je to aj dost nákladné. tušim 60 euro. my sme boli v šaci v košiciach.

janus32
5. dec 2011

ahoj,ja som bola v Hlohovci 🙂 dr.Brešťanský 🙂

monika1279
6. dec 2011

tehulka Ahoj ja som bola v Martine u dr. Grochala. Sono mi robil pol hodinku, bábätko popozeral z každej strany 🙂 popozeral či je všetko v poriadku a či je zdravá, ale ja nemam fotku lebo malinka sa vždy otočila a nebolo to dobre vidieť tak nam ju ani neurobil 😒 ale s týmto ultrazvukom som bola na 100% spokojná, nemožem sa sťažovať 🙂

monideni
6. dec 2011

ahoj tehulka, ja som bola tiež v Martine u doktora Grochala, je to super odborník, trvalo to celé cca pol hodinku, všetko krásne pomeral, povysvetľoval - bol s nami aj náš 9 ročný syn, tak nám to všetko vysvetľoval tak, aby tomu porozumel aj on, spolu sme počítali prsty :D, platili sme síce 37 eur, ale 7 eur je fotografia, ale oplatí sa to 🙂))

laksmi
14. dec 2011

caute tehulky, ja som bola vo Zvolene pri doktorke, ale babo sa nechcelo ukazat tvarcku, celych 20 minut si drzalo rucky na ockach ☹ takze som nic nevidela a ani a nic nedozvedela, cakala som ze pani doktorka mi povie hned pohlavie babatka, ci je zdrave atd. akurat mi ukazala nozky, rucky, o zdravi nepadlo ani slovko iba ze sa to zda byt v poriadku. Neplatili sme nic, na zaver povedala ze to bude dievcatko 🙂

kokorunecka
14. dec 2011

Ja som bola v Senici. Platila som 60€, ale maximálne spokojná!!! Vyšetrenie trvalo jeden aj pol hodiny, keďže malinká sa nám točila riťkou 😀 Štandardne to v Senici na poliklinike trvá vraj jednu celú hodinu 🙂
A pri DVD ti pani doktorka ešte raz ukáže všetky fotky a videá a povysvetľuje, kde čo je 🙂
Takže za tie peniaze to naozaj stálo 🙂

zuzka1008
14. dec 2011

mne ho robili v BA GIN-FIVe JE TAM VELMI MILY PERSONAL, VENOVALI SA NAM SKORO HODINU, KRASNY ZAZITOK !

darinkazv
14. dec 2011

ahojky, my máme v zv nového lekára a ten robí 4D za 20eur. v nemocnici to robia za 40eur, ale už majú staršie to sono. tento nový je moderne zariadený. len mesiac má v zv ordináciu. robí síce v zv len v piatky, lebo má aj v revúcej ordináciu, ale je to super chlapík, má super prístup. aj on aj v nemocke odporúčajú robiť 4D medzi 24tt a 28tt, lebo neskôr je už bábo veľké moc. 😉

kohutovci
14. dec 2011

Ahoj.. co viem tak 3D sa robi od 20tt do 30tt takze najvyssi cas sa objednat.. My sme boli v 29tt v Hlohovci u pana doktora Brestanskeho.. platili sme 45eur. Vrelo doporucujem.. krasne prostredie, uzasny pristup, pan doktor nam malu pomeral, vsetko povysvetloval, posrandoval.. poradil naco sa treba pytat pred porodom a tak.. citili sme sa tam naozaj velmi dobre. V cene sme mali 10 fotiek a DVD s asi 26 minutovym zaznamom, hudobny podmaz sme si mohli vybrat sami. Cele to trvalo asi hodinku..

amouramour
14. dec 2011

ja som bola v kochu, v 24tt stalo ma to ako ich pacientku 40 eur, no a mala sa ukazala asi tak na minutku, potom schovavala tvaricku do placenty🙂ono je to vzdy loteria, detickam sa casto nechce ukazovat:🙂

vlasatica20
14. dec 2011

darinkazv,nechcem ti protirecit, ale môj manzel technicke pristoje predava podla coho hodnotis starsie
a mladsie stroje?Nechcem sa nemocnici zastavat,ale viem,ze maju naozaj spickove sono.Bolo som
tam ,ked som cakala svoje male a bola som naozaj spokojna 🙂

Tu začni písať odpoveď...

Odošli