Som v 6. týždni a všetko je v poriadku
moje prva navsteva lekara dopodla dobre som v 6 tt a velmi som stastna vyslo to hned na prvy cyklus 😀DD
ked uz.. si si mala dat ako status .. to naco taka tema ?? prajem vsetko dobre samozrejme
moje prva navsteva lekara dopodla dobre som v 6 tt a velmi som stastna vyslo to hned na prvy cyklus 😀DD
ked uz.. si si mala dat ako status .. to naco taka tema ?? prajem vsetko dobre samozrejme
@zuzana_23 gratulujem🙂 nech vsetko vyjde tak ako ma🙂