Som v ovulácii a mám 2 folikuli. Čo to znamená?

bonavita
18. nov 2010

Ahojte.
Gynekolog mi podla UTZ povedal, ze som v ovulacii a mam 2 folikuly. Co to znamena ? Su to dve vajicka a je pravdepodobnost, ze budu dvojicky? Aka je ta pravdepodobnost velka ? Povedal to uz lekar niektorej? Dakujem

bonavita
autor
19. nov 2010

Nikto ? :(

kvetinka98
19. nov 2010

@bonavita Ahojky dva folikuly v normálnom cykle bez tabletiek tak to nie je zlé to znamená že môžeš otehotniť ale to neznamená že budeš mať dvojičky to by sa museli naraz prasknúť a naraz oplodniť .....folikuly znamenajú že môžeš mať 2 vajíčka ale aj nemusíš mať je to ťažké vysvetlovať ja už pár rôčkou mám skúsenosti vieš tie folikuly môžu byť aj prázdne poviem ti môj príklad ja som bola na umelé oplodnenie mala som 18 folikulov ale to preto toľko veľa že mi ich vyvolali injekciami a tabletkami a ked ich odsali tak som mala 18 iba 8 vajíčok lebo ostatné boli prázdne ...neviem či si ma pochopila ale ty môžeš mať aj plné tie folikuly snažte sa doktor ti nepovedal že aké sú veľké a kedy sa máte snažiť???ak som ti iba trošku pomohla som rada....

nemko
19. nov 2010

ja som to mala a jeden praskol skorej, Dr.mi vysvetlovala, ze jeden moze byt prazdny tak neviem, bolo to v case ked som mala ist na IUI a kedze praskol ten vitalnejsi a ten druhy nenarastol tak ako mal IUI nebolo

kvetinka98
19. nov 2010

@nemko pri IUI si mala iba dva ,,,??hmm nebrala si žiadne tabletičky napríklad clostibeging alebo dufaston ....aby si ich mala viac ja som otehotnela prvý krát IUI a teraz druhý krát IVF.....

kvetinka98
19. nov 2010

@nemko držkám veštký palčeky.....

nemko
19. nov 2010

@kvetinka98 mala som ich viac, ale dominantne dva, pri IVF som mala cez 20 😀

kvetinka98
19. nov 2010

@nemko fúú tak to bolo dosť aj 18 ale iba zrelé vajká 8

nemko
19. nov 2010

@kvetinka98 🙂

bonavita
autor
19. nov 2010

@kvetinka98 dakujem 🙂 dr povedal ze je velka 18 mm a ze moze kazdy chvilu prasknut. Povedal, ze su tam dve. Nic viac.. A este, ziadne tabletky som nebrala. Len pred tym antikoncepciu.

bonavita
autor
19. nov 2010

Babatko by sme velmi chceli, tak dufam, ze sa nam to tento mesiac podari 🙂

kvetinka98
19. nov 2010

@bonavita 18 to je ešte malé praská okolo 24mm a každý deň narastie cca 2mm tak ti povedal pravdu tak cca na 3 deň ti praskne vtedy sa treba snažiť potom počkaj 12 dní a môžeš robkať tehu test držkám palčeky ....

pitrova
18. feb 2020

A uz ostala niektora tak tehotna?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre