Sono na zistenie tehotenstva

vladka09876
4. jún 2017

Ak mi robila gynek. Sono zo spodu moze zistit ze som tehotna? Myslim ze jej to neukazuje uz sa mi stalo ze povedala ze niesom dala mi lieky a nakoniec s toho potrat bol.

katulka1141
4. jún 2017

Zalezi ci uz je vajicko uhniezdene.viem ,ze ja som bola na ultrazvuk 21 a 24 som az mala pozitivny test a na ultrazvuku nic vidiet nebolo.lieky by som zatial nebrala pokial si nie si ista

vladka09876
autor
5. jún 2017

Lenze ona mi nerobi sono na bruchu len zo spodu. Kramy som mala dostat 10teho maja test negativny preto sa pytam ci zo spodu zisti

mischelin89
5. jún 2017

@vladka09876 ano. Sono na bruchu sa nerobieva v skorych stadiach tehotenstva, robi sa prave to vnutorne.

Mne doktor zacal robit normalne sono cez brusko od 14 tyzdna.

adika51
5. jún 2017

@vladka09876 v prvych tyzdnoch sa robi len zo spodu ultrazvuk, cez brucho by tam nic nevidela, ale mali by ti zobrat aj krv na vysetrenie, ci nie si tehotna. Ja som bola v 5 tt a nebolo nic vidiet, ale zobrali mi aj krv, co potvrdilo, ze tehotna som a o týždeň tam uz bola fazulka naaustrália utz 😉 takže neviem prečo ti nebrali na test.

bublinka78
5. jún 2017

ultrazvuk sa nerobi len zo spodu mne ho robil normalne cez brucho a bola som cca 6 tyzden a povedal že som na začiatku tehotenstva 🙂

vladka09876
autor
5. jún 2017

Pri prvom tehotenstve mi robili len na bruchu sono zo spodu vobec a teraz len zo spodu a nepovedala mi nic len ze mi to ma prist no 2tyzdne presli a stale nic bola som na vyvolavacku tak uvidime bude to rozhodujuce len ma zaujimalo ci to vie zistit lebo co som mala potrat tiez vravela ze nesom a bola som

evittam
5. jún 2017

@vladka09876 Ano vie. Mne tiez robil moj gynekolog prve sono pri oboch tehu vnutorne (zo spodu). Pri druhom tehu som bola len cca v 3.-4.tt.

evittam
5. jún 2017

@vladka09876 A ak nic nevidi tak ti ma vziat krv a nie pichať vyvolavacky. Ak teda je možnosť,ze si tehotna....

vladka09876
autor
5. jún 2017

No neviem ja si niesom 100percente ista ze niesom

vladka09876
autor
5. jún 2017

* niesom tehotna neviem ci jej mam verit a krv mi neviem preco nezobrala. Tak dufam ze bude len dobre

rokina13
5. jún 2017

Ak si tehotná vyvolávačka tehotenstvo iba posilní a čo sa týka ultrazvuku, ak nebolo nič vidno zo spodu, tak cez brucho by už duplom nič nebolo vidno. Jediné ako zistiť tehotenstvo vo velmi skorom štádiu je zobrať krv na HCG. Ak hodnota nie je min. 1000 j. tak na ultrazvuku ani nemože byť nič vidno. Ak si chceš byť istá, dá sa ísť aj súkromne zobrať krv, stojí to tuším okolo 15 eur. Zatial iné lieky neber teda.

vladka09876
autor
5. jún 2017

Ja som myslela ze mi bude robit sono na bruchu tak som aj bola trocha zaskocena a este ked povedala ze maju prist kramy tak som nevedela ci jej verit ci nie co to bolo velmi skoro alebo ako...ako vzdy mi urobi sono a nasadi lieky tak pred tym som aj potratila a teraz mi nasadila dalsie ale nebrala som ich este uvidim ako sa to vsetko vyvynie

bublinka78
5. jún 2017

@vladka09876 ak sa môžem opýtať ake lieky ti nasadzuje?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre