Sono v Žilinskej nemocnici. Ako to tam funguje?

severka222
26. feb 2009

Ahojte baby, chodíte niektorá na sono do ZA nemocnice ? Býva tam veľa žien ? Ako to tam funguje ? 🙂

monkap
26. feb 2009

ahoj,
ja som tam bola toto tehu 2-krat - v 20tt a v 30tt (vcera) ... ostatne sono mi robi moj gynekolog v poradni ... vcera som sla dnu druha a v 20tt bolo predo mnou asi tak 7 zien ... sono robia dr. z porodnice ...

severka222
autor
26. feb 2009

monkap ja som sa objednala u doktora Babjaka na 12:00 ale kamarátka hovorila že sa neobjednáva , tak ako to je ? Dlho to tam trvá ?

monkap
26. feb 2009

ja som sa tiez neobjednavala ... mne povedal moj gynekolog, ze hoc-ktory den od 11,30 mam prist .. tak som tam o pol prisla a zaradila sa ... obcas sestricka vybehne, pozbiera tehu knizky a potom vola dnu ....

ale ked si sa objednala tak sa da asi aj objednat ... a dr. Babjak je uzasny ... som bola unho par-krat na sono v prvom tehu... velmi mily

vcera sme to vybavili velmi rychlo ... 11,25 sme vystupovali z auta na parkovisku a 11,50 sme uz zase boli v aute a frcali domov 😉 zalezi, kolko je pred tebou zien ... robia tam sono aj hospitalizovanym a tych nikdy nevies kolko tam bude ...

severka222
autor
26. feb 2009

lenže ja ešte určite neviem či som tehotná, to znamená že nemám ani tehotenskú knižku, mna tam doktorka poslala práve kôli tomu - na potvrdenie tehotenstva , lebo u seba sono nemá ... dala mi na dr. Babjaka číslo že si mám zavolať a on povedal že mám prísť o 12:00 tak teraz neviem .

kosska3003
26. feb 2009

severka ja som tam bola raz na sone a tiez som bola velmi rychlo vybavena, a ja som mala knizku ale ked si objednana tak to povec sestricke a ona ta zavola alebo dr nech ti na sprievodny list mne ho dala

zuzkapin
26. feb 2009

severka, k doktorovi Babjakovi sa pokial viem objdenava, ale nie do nemocnice, ale na zeleznicnu polikliniku - pri Stefanikovom namesti... ja som tam tiez bola, ked som bola tehu s 1. synom na sone v 13tt....

monkap
26. feb 2009

severka, ked ti povedal, ze mas prist o 12,00 tak tam na ten cas urcite prid ...

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre