Stopkašeľ sirup v tehotenstve
Uživali ste niekto stopkašeľ sirup v tehoten. neuškodi babetku a hlavne ked som už na konci teraz ma chytil kašeľ a čaka ma cisarsky rez 3.6 takže sa potrebujem dať dokopy ak by ma chceli uspať.
Uživali ste niekto stopkašeľ sirup v tehoten. neuškodi babetku a hlavne ked som už na konci teraz ma chytil kašeľ a čaka ma cisarsky rez 3.6 takže sa potrebujem dať dokopy ak by ma chceli uspať.
v lekárni by ti vedeli poradiť čo by si mohla