Strata tehotenského preukazu

matkokrtko
29. nov 2012

Ahojte dievcata, vcera sa mi stala taka nemila vec. Na trhoch mi niekto ukradol penazenku a tehotensku knizku. V tehotenskej knizke som mala zatial len jeden zaznam, ale aj tak mam strach, co na to gynekolog. Stalo sa niekedy niektorej nieco podobne? Co teraz?

liz_lemon
29. nov 2012

@matkokrtko preco mas strach, co na to gynekolog? co mas 12? ved to je normalna vec, vystavi ti novu a dopise udaje, ved on ich ma v tvojich zaznamoch

matkokrtko
autor
29. nov 2012

@liz_lemon ja mam pocit, ze toto sa este nikdy nikomu nestalo 🙂 Ďakujem za povzbudenie. 😉

cerez
29. nov 2012

@matkokrtko Vystaví ti novú, údaje dopíše a problém vyriešený. Veď aj gynekológ už v živote niekedy niečo stratil.

raza
29. nov 2012

prosím ťa, nestresuj. doktori strácajú toľko záznamov, že na teba sa za tehu knižku nemôže nikto hnevať 😀

zuzi0911
29. nov 2012

Vystavi ti v pohode novu len myslim ze je to uz za poplatok.

matkokrtko
autor
29. nov 2012

@zuzi0911 a nevies aký vysoký je ten poplatok?

anetkaadamko
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
matkokrtko
autor
29. nov 2012

@anetkaadamko tak to nie je az take strasne.... Uz sa Ti to stalo? Alebo to tam ma tvoj lekar vypisane v poplatkoch?

zuzi0911
29. nov 2012

@matkokrtko neviem to presne ale citala som to na dverach svojho gyna 5~10 eur myslim

anetkaadamko
Autor odpoveď zmazal
Zobraz

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre