Tehotenská poradňa

m3693
20. jún 2014

Zdravím. Potrebovala by som vás názor. Som V 17 tt A ešte nikdy som nebola V tehotenskej poradni. Od kedy je to povinne? Kamarátka chodila raz do týždňa poobede A mne O tom lekár nič nespomínam. Sú to obyčajné návštevy U lekára podľa tehotenskej knižky každé dva týždne alebo sú to nejaké samostatné sedenia?

werka_t
20. jún 2014

Nerozumiem celkom otazke....ved chodis pravidelne na tehotenske prehliadky k svojmu gynekologovi, ci nie? Tie prehliadky to je vlastne ta poradna

amonda
20. jún 2014

@m3693 zakaždým, keď ideš k lekárovi a kontrolujú ti tlak, moč, prípadne sono, krv a pod...tak to je tehotenská poradňa :D

m3693
autor
20. jún 2014

Aha no myslela som že okrem toho ešte treba chodiť do tej poradne. Je to moje prvé bábo A nemám prehľad O takýchto veciach ďakujem

esterba
20. jún 2014

@m3693 😀 Mne keď lekár prvýkrát povedal, že tehotenská poradňa, tak som si predstavila nejaké skupinové sedenie. Ešteže som čušala a nepovedala to nahlas...

25daniela
20. jún 2014

@m3693 ono, to este nic, mna skor dostalo, ked som s prvou chodila uz do "poradne" k pediatricke 😀 😀 😀
To ti uz len naradia... co sa neopytas, to nevies... alebo co si neprecitas v knihe ci na nete...
Trochu odveci nazov aj pre jedno, aj pre druhe.
Takze chodis do "poradne" a ani nevies ze to je poradna...

m3693
autor
21. jún 2014

@esterba tiež som si to predstavovala nejako takto že skupinové sedenie viacerých tehotných V danom mesiaci. Kde sa riešia otázky A problémy ktoré sa ta momentálne týkajú 🙂 nevadí každým dňom sa človek učí

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre