Tehotenstvo a každodenné varenie

29. júl 2023

Baby som už na MD 33 týždeň ..problém je ale že neviem čo variť kazdy deň, nič ma nenapadá a takisto nevládzem a je mi zle ..tie ktoré varíte každý deň obdivujem vás

aiana24
29. júl 2023

Var na co mas chut, alebo muz na co ma. Alebo nevar. Ked hladas inspiracie skus nejaku zeleninu co si davno nerobila alebo nejaky recept z inej krajiny.

autor
29. júl 2023

@aiana24 ako sa prinútiť k tomu vareniu ? 😟😟😟

luccija
29. júl 2023

A ešte koľko rokov varenia Ta čaká😝

ptvw
29. júl 2023

Prepáč ale ako dlho že si na tej MD?.
No a ja varím na 2 dni a sem tam donáška pre nás... Rýchle jedla ako cestoviny, rizoto, vývar, mäso na stave, guľky v rajčinovej omáčke, polievky zo strúhanej zeleniny, červenej šošovice.... Alebo len syr ugrilujem na panvici... Jaternice do trúby... Pri tých 2 posledných ozaj len vytiahnes a hodís na platňu a je

beata_k
29. júl 2023

@luccija Co roky, ale popri malom dietati 🤭

aiana24
29. júl 2023

Ked sa ti nechce tak nevar. Mne ked sa nechce tak jeme chlieb, zeleninu, ovocie. Alebo poviem muzovi nech navari.

luccija
29. júl 2023

@beata_k ja som už vyhorena z varenia.Ked jej je zle ťažko chápem, že sa jej nechce.Co by som dala za varenie len cez víkend žiaľ robím z domu, dcéra sa tiež komplet stravuje doma, takže musím variť🙂

beata_k
29. júl 2023

@luccija Och ako ti rozumiem. Muz robi z domu a 2 male deti. 😀 Ale nastastie vari aj muz. Tak je to velka pomoc.

thoughtfulweirdo
29. júl 2023

Veď nevar na každý deň, vždy aspoň na dva a máš každý druhý voľný 😉 a my v pohode zjeme aj na tretí deň, takže viac dní mám voľno než varím 😄 a keď neviem čo, otvorím si ponuku dňa hocijakej reštiky a spravím zjednodušenú verziu niečoho, podľa toho, aké suroviny mám doma. A som majster rychloviek, viac než 40 minút aj s prípravou odmietam vareniu venovať.

tenerifka
29. júl 2023

ty nie si na MD 33.tyzdeñ, ty si tehotna 33.tyzdeñ, ze?, aby sme si na zaciatok ujasnili pojmy.
No a teda kolko dalsich deti to mas, ze musis pre ne varit kazdy deñ? Kludne navar na 2 dni, jedlo sa v chladnicke neskazi, okrem toho je leto, vobec netreba "varu", staci nakrajat zelennu, co mas po ruke, hodis do toho feta syr, bylinky, olivovy olej....k tomu bagetu-a mas navarene

ptvw
29. júl 2023

@tenerifka ďakujem za tip na zajtrajšiu večeru 😁

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre