Tehotenstvo na začiatku a solárium. Vadí to?

to.beruska
10. mar 2009

Ajojte!chcela som sa spytat.zacala som chodit do solarka.mam nieco pred svadbou.dnes je siesty den co mi meska mrcha.robila som si uz dva testy.akuzali sa dve ciarky.Doktorke idem az stvrtok.Co myslite solarko asi uz bude vadit pre babo?

celine
10. mar 2009

Ahoj, ja som iba sprevadzala kamosku do solarka a hned ako ma tam zbadali, hned ma upozornovali, ze tehulkam neodporucaju solarko. Aj som to niekde citala, ze by sa to nemalo.

ejusa
10. mar 2009

Aj podla mna by sa to nemalo,ved samotne solarko je skodlive,ktovie ako to vplyva na to malinke...

to.beruska
autor
10. mar 2009

ja som si to tiez myslela ale radcej som si to chcela potvrdit.nechcem riskovat ze sa nieco stat.kaslem radcej na to.ale kamaratka mi zase hovori ved to nemas ani potvrdene este a tak.ale pokusali sme sa dlhsie tak nepotrebujem mat problemy

miriamka
10. mar 2009

Beruska...ja som bola par krat v solarku ked som este netusila ze som tehu,dokonca som aj letela do Portugalska...a vsetko ok.Samozrejme hned ako som zistila ze som tehu v nejakom 7tt,som chodit prestala

ejusa
10. mar 2009

Beruska,kd ste tolko cakali,tak neriskuj,vyckaj ci si tehotna a ak nie si,tak sa solarkuj,ak si,tak nieeeee 🙂

to.beruska
autor
10. mar 2009

no ved prave.mam trosku strach z toho.stvrtok uvidim co mi povie.ale asi aj tak to bude zavcasu.bude to asi 9 den co mi meska a 20 den od pocatia.drahy este nevie,chcem mu to povedat az ked uvidim co povie doktorka

tweetinkapp
10. mar 2009

beruska
no ak chces byt hneda, tak sa skus spytat na ten nastrek na telo. to sa mozno moze. Ja to tiez mozno poriesim tak, pretoze ja sa tiez budem vydavat a sice uz nie som tehotna, ale stale kojim a vraj ani tak by sa nemalo solarkovat, aby sa mi nespravili skvrny.

to.beruska
autor
10. mar 2009

tak trosku som hneda uz mozno to trosku vydrzi lebo chodim uz ale treti tyzden a ono to akurat tak vychadza ze odvety by som mohla byt tehotna.tak nebudem to radcej riskovat.radcej budem biela ako mat problemy

cetera
10. mar 2009

ja by som uz nechodila hoci to nemas momentalne potvrdene ale ked mas tie testiky s dvoma // tak radsej nechod...clovek nikdy nevie a radsej neísť ako prist o babo....viem ze chces byt urcite pekna nevesta, ako kazda co sa ide vydavat, a tvoj buduci si ta urcite neberie preto ako vyzeras ale aka si, ci so solarkom alebo bez neho....myslim si ..aj ja som chodila do solaria pravidelne kym som nestretla teraz uz mojho manzelika potom som na to mala stale menej a menej casu ...este pred svadbou som chodila aj ja sem tam aby som bola pekne hneda co si myslim ze aj vyslo aj ked ludia si na svadbe asi az take veci nevsimaju....a fotograf bol uzasny takze aj moj bielucky muzicek tam vyzeral opaleny.... 🙂

to.beruska
autor
10. mar 2009

cetera:tak to mas dobre.fotograf uz tie fotkz veru prisposobi.Necham to tak.nechem radcej vymyslat.ale dakujem za rady

strouzek
10. mar 2009

no já jsem znala jednu těhuli která blbá vědomě chodila do solárka v těhu aby si léčila akné a několikrát potratila a pořád tvrdila že nepotrácí z toho no a když to pak asi po 4. potratu přiznala doktorovi málem jí zabil apořádně jí vynadal, u dalšího těhu už nešla do solárka a dítě konečně donosila. ale co se týká toho že je to úplně ze začátku tak to myslím by vadit nemělo. každopádně už tam nechoď.

vibeke
11. mar 2009

beruska, solarko sa naozaj neodporuca. moze sa prehriat plod. skus radsej nastrek. nieje to take drahe a vydrzi cca4 tyzdne. myslim ze je to pre tehulky bezpecnejsie, ale radsej sa aj na to opytaj, nie som si ista... prajem kraaasnu svadbu a gratulujem k miminku!!! 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre