Tehotná 8 mesiacov po pôrode

janula02
17. dec 2015

Ahojte.chcem sa opytat ci mate niektora skusenosti....mam 9rocneho.3 rocneho a 8 mesacnehosyna/ov.a pravdepodobne som zas vtom.stale dojcim.menzes nemam.no priznaky mam...len to bude asi len 2tyzden tak je este skoro na test.ak fakt som tak som si neni ista ci sa to da zvladnut...manzel pracuje mimo Sk.nesoferujem.byvame sami.rodicia su na blizku.no predsa.. neviem si predsavit to behanie do poradne a pod.mate niektora skusenosti?dakujem

danik1505
18. dec 2015

@janula02 odporucam ti skontaktovat sa so zienkou tu na MK @boubatko . ma 2x dvojicky s odstupom asi ani nie dva roky 🙂 to je stres 🙂 a zvlada ukazkovo. neboj, dobre bude 🙂

janula02
autor
18. dec 2015

@ollski este nie.nechcem ist kupovat u nas v obci...ma poznaju a svagrina konci o 21vej.tak hadam rano...uz som ako na ihlach 🙂

janula02
autor
18. dec 2015

@danik1505 tak ta je dobra...coho sa bojim? 🙂 ale uz sa z toho aj tesim 🙂 prvotne sok teraz ti uz je lepsie onedlho budem nadsena 🙂

rybkanz
18. dec 2015

@janula02 ked sa bojis len toho ako zvladnes poradnu tak to je pohoda 🙂 ved budes chodit do poradne len raz mesacne, to urcite zvladnes. Zelam aby sa to vyvrbilo tak ako ma 🙂

ester851
18. dec 2015
Používateľ ester851 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od ester851.

Držím palčeky, teraz čakám tretieho chlapčeka a priznám sa, o taký rok a pol by som aj chcela byť v tvojej koži 😉 prajem ti aby test vyšiel podľa tvojich predstáv

janula02
autor
18. dec 2015

@ester851 jee ja ze to len moj" tvori "iba chlapov 🙂 ved to kebyze to pride aspon o pol roka nedkor...no asi to ma takto bit...rano sa uvidii..🙂 to bude noc

janula02
autor
18. dec 2015

@ester851 takze mat 4 deticky neni sialene? skoda ze tu tak neberu.ked som cakala tretieho skoro cela dedina krutila hlavou..akoby sa sli oni o male starat..takze ak sa to potvrdi a bude vsetko o.k. si to viem predstavit...

sardinka335
18. dec 2015

@janula02 každá senzácia trvá 5 minut - to isté aj tvoje prípadné 4 tehotenstvo v ,,dedine,,. Idu sviatky a ludia predsa len budu viac riešiť ,,seba,, a svoje rodiny, ako riešiť susedov.
Susedia to ,,chovať,, nebudu aj ked ,,svoje komentáre,, iste utrúsia....je tam toho. U nás uz pri 3ťom dieťati niektorí krutili hlavami, že ,,načo nám to je,, ked máme aj syna aj dcéru,,. A dnes su z malej všetci nadšení a nedali by ju za svet aká je zlatá... 🙂 U teba by to nebolo iné. 🙂 🙂

erickatt
18. dec 2015

@janula02 no kamoska ma 2 velkych chalanou. Asi kol 22. Potom 16 rocne trojky, potom ze blondavu 4 rocnu a kedze kojila a taka pevnejsiaje isla na prevedtivku a bum ze kobec 3 mesuaca. Tak ma aj 3 rocnu. Takze 2+3+1+1. A ona je uplne v pohode

ester851
18. dec 2015
Používateľ ester851 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od ester851.

Všetko sa dá zvládnuť a je to každého osobná vec. Na nás sa tiež dívajú ako na Marťanov, že sme do toho išli po tretí krát. Všetci sas pýtajú, či nepoznáme antikoncepciu, ani si nepripúšťajú možnosť, že sme všetky deti plánovali. Teda aspoň zatiaľ 🙂

janula02
autor
18. dec 2015

@ester851 kazdy sa stara o inych len o seba nie.stastluvo az do konca ti zelam

janula02
autor
18. dec 2015

@erickatt jeminee to maju sukromnu skolku.. ved to hlavne nech sne zdravi a zvladneme aj nemozne.

janula02
autor
18. dec 2015
erickatt
18. dec 2015

@janula02 ani nevies ako by som ja prijala 3 tie. Keby to ide

janula02
autor
18. dec 2015

@erickatt snad sa podari.netreba na to tak mysliet.fakt.poznam take pripady.jedni si adoptovali uz zmiereni s osudom a sup..a maju aj vlastne.druhy boli tri krat na umelom a nic tak to vzdali a po par mesiacoch otehotnela prirodzene.susedka tiez moc moc chceli lebo su uz starsi a prvy syncek im zomrel 4rocny na leukemiu...psychika robila svoje..potom sa akosi ukludnila.naordinovala som jej alchemilku a uz cakaju...su rozne pripady.vidis niekto otehotnie ani nevie ako a niekto...drzim palce.nech sa podari

polynka9
18. dec 2015

@janula02 ahoj. Ja som po 10 mes. tiez tehotna. Mam 15 mes dvojicky. Chlapcekov. Prvotne to bol sok. Neplanovali sme takto skoro ale stalosa. ☺ Ohladne poradne tak neviem. Maleho nemozes nosit zo sebou ?.U nas.by to slo. Ale mm je s detmi a ja si beham po lekaroch. Mam zlatu sestricku a dokyho. Drzimprsty nech si ok a dopadne to ako ty budes chciet ☺

petrapod
18. dec 2015

Moja mamina otehotnela so mnou 6 mesiacou ako porodila moju sestru🙂 🙂 zvladla to na jednotku;) da sa to, neboj;) a neviem si to vynachvalit so sestrou sme najlepsie najlepsie sestry🙂🙂

janula02
autor
18. dec 2015

@polynka9 ahoj.mohla by som nosit.no neviem si to predstavit..je to tam vzdy aj na tri hodiny..ma vela zien.jedine sa objednat..neviem.budem to riesit ked to bude sto%ne. tak to budes mat tiez vesele..ale deti su radost.stastie.je krasne mat velku rodinu.ale aj namahave..drz sa

nk599
18. dec 2015

@janula02 ano kojila 6 tyzdnov mala som jednu ms na zaciatku a potom nic. Boli sme na chate a tam som otehotnela ked sme prisly s chaty uz som vedela kolko bije . Mala som pocit ze som vtom , bolest prs a divne ma bolelo v podbrusku . Spravila som si test po piatich dnoch slaba druha ciarka ktora kazdym dnom silnela a teraz tu sa hra s druhou . Ak mas ten pocit sprav si test a uvidis ci ti nieco ukaze . Ale to je len hormonalna zmena mas starsie deti tie ti pomozu. Ja som na vsetko sama

nk599
18. dec 2015

@janula02 no aj mam mensi problem . Manzel si stale mysli ze som tehotna ale ja nemam ten pocit . Aj ked mam zavedenu danu 7 mesiacov 5 mesiacov mi chodila ms pravidelne dva mesiace mi meskala potom som dostala dva tyzdne dozadu 2 dni silnu a pohom slabucku . No cely tyzden aj nieco ma strasne bolia prsia aj na dotyk a boli ma podbrusku sem tam mam truchu krvi s vytokom priesvitnym na papieri . Robila som si test nic tam nebolo ale nieco neni v poriadku skusim si spravit test buduci tyzden no hadam je to nejaky zapal alebo hormonalny vykyv . Som zvedava co budes mat na teste

janula02
autor
19. dec 2015

Takze dievcence....robila som si rano test a nic ani ducha nevidim..no stale si myslim ze je to skoro. V pondelok to bude 2 tyzdne od akoze oplodnenia.moje priznaky
Nafuknute brusko.bolesti.vecer zaha.extremne sucha pokozka na tele.na pleti zas opak.toto som mala pri kazdom tehoten.citim sa ako balon a to som este kilo teraz schudla.tak ja neviem.skusim na vianoce este raz spravit test.som uz cakala dve ciarky.

janula02
autor
19. dec 2015

@nk599 tak to si mala tiez skoro..kebyze aspon clovek vie na com je.neznasam neistotu.doktorka uz svuatkuje tak ani krv..som este rozmyslala..mam kamosku doktorku na prijme v nemoc..ci by ona nemohla urobit krvne testy tohto typu...bohvie.ak do vianoc nebudem vediet s istotou co sa somnou robi tak sa jej opytam

janula02
autor
19. dec 2015

@nk599 no po mojej skusenosti testom moc neverim aspon nie na zaciatkoch.tak budeme skusat neskor.ja tiez neviem ci to mozu byt sj hormony.ci zapal...

nk599
19. dec 2015

@janula02 no ved hej ani ja im moc neverim len nieco neni tiez poriadku mna napadol zapal ci si nenachladla . Aj ja som asi nachladla neviem pockam na ci dostanem ms alebo nie bohvie kolko bude zase meskat . Ked budes mat este nizke hcg krvy tak asi nic nezistia skus testnut a uvidis a robila si si ten test ??? Tak ty keby si mala dalsie tak to nemas az take zle ako som mala ja mala vwdela chodit od 9 mesiacoch sama a ked mala 11 mesiacov narodila sa druha ty aspon budes mat pomaly dvojrocne , kym som ja nemala rocne to bola katastrofa. A teraz som si nasla ako na ne a neni to prechaduka ruzovou zahradou. Niekedy to nezvladam ked obe placu ked im idu zubky . Drzim palceky aby ti to dopadlo dobre

janula02
autor
19. dec 2015

@nk599 robila dnes rano a negativny.ale to som mala tak aj pri poslednom tehotenstve.nizke hcg.ale som aj nafuknuta hrozne.neviem ci to byva pri zapale.este som nikdy nemala zapal.pri kazdom jednom som vedela po tyzdni ze som tehotna.teraz ten isty pocit.no budem musiet este asi nejaky ten tyzden pockat a zasobit sa testmi 🙂 dakujem ti.aj tebe vsetko dobre

ukulela
19. dec 2015

@janula02 aj 4 deti sa daju v pohode zvladnut. my sme tri segry, jedna uz ma tri deti a keby mali €, verim, ze rodi dalej. takze ja ti prajem a neboj sa, keby nieco.
ale keby si nebola tehotna, tak si rypnem: jedna vec je, ze antiku nemzes. ani ja uz po porode HAKneberiem ... ale moj si milerad natiahne kondom a nema s tym problem.. kym dalsie nechceme, nemienime riskovat. podla mna je sterilizacia prilis velky zasah ... a ty si mlada a este aj o 10 rokov mozes mat dalsie dieta. to je prezervativ pre tvojho chlapa ozaj taky problem?

janula02
autor
19. dec 2015

@ukulela nemyslim ze je to taky zasah...teraz sa to robi uz laparosk.a co sa tika prezerv.je to kazdeho vec.este sa nam to..hups..nestalo.doteraz prisli deticky ked sme chceli nie nahodne.takze niejedy aj majster kat utne ci ako sa to hovori. A o 10 rokov urcite uz rodit nebudem.tim som si ista.zena by mala rodit mlada.aby mala na to vsetko psych.aj fyzic.silu. a ma bit rodicom a nie pomaly srarim rodicom.to je moj nazor.a myslim ze diskusne fora su na to aby sa diskutovalo a nie odsudzovalo a poucovalo pod.ja nelamentujem xe sa to nemalo stat co teraz a pod. Je to pre nas nova situacia ktoru sme necakali a je ludske ze chcem pocut nazor tich ktori to uz maju za sebou..preto su diskusie.nie sme prvy ani posledny ktory si zivot trosku ozivili.

ukulela
19. dec 2015

@janula02 vsak ja ta neodsudzujem,ani nelamentujem. len porovnavam. ja ti fandim. ci s troma detmi, ci so styrmi. sama si pisaa, ze by si sapotesila aj stvrtemu. a aj preto k tej sterilizacii - nemyslim, ze velky zasah do tela,ale velky zasah do zivota. nemusis rodit o 10 rokov, ale o styri/pat rokov by ste mozno zatuzili po stvrtom babatku. aj preto, ze si viackrat pisala, ze si baboviespredstavita tesilaby sa z neho. mnesa pacia viacdetne rodiny a fandim im a obdivujem. preto som pisala, ze moja segra ma uz 3 a keby prislo stvrte, tak neriesi a tesi sa.

malabiba
19. dec 2015

@janula02 neboj zvládnete to, aj my máme chalanov s cca 1,5 ročným vekovým rozdielom a bolo to síce veselé, ale v pohode....dnes som rada, že to tak bolo 🙂 držím palce

janula02
autor
19. dec 2015

@ukulela manzel ma 42 takze viem ze ak sa nahodou teraz nepostasti tak o par rokov urcite nie...uz bude stary.ja som mu hned po poslednom porode vravela ze este nam chyba Julinka.ze o take dva rocky.no nechce ani pocut...a teraz ked to mozno prislo tak som sa trochu zlakla.ci to neni priskoro...ale ako tu citam tak je to skor lepsie ako neskor.no nech je ako ma bit.ale nad tou ster.rozmyslam ci som ci nie..do buducna to bude istejsie.mam uz styri porody za sebou.ak som teraz v tom tak hadam bude piaty...uplne staci..pre mna to bude dobre

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre