Tehotná a tabletky Ibalgin. Mohlo sa niečo stať bábätku?

lulu19
22. okt 2008

ahojte potrebujem poradit ak by som bola tehotna a zjedla som 4 ibalginy stalo by sa niečo babatku ako mala somaj ms aj test mi ukaaz.neg.ale ja mam stale taky pocit tak by som potebovala poradit dakujem

meggietn
22. okt 2008

lulu19 moja kamoška bola v 5tt , nevedela o tom a brala nejaké silné antibiotiká a malá je zdravá ako buk. 🙂

lulu19
autor
22. okt 2008

jaj to si ma velmi potesila bufamze ak budem tehu tak babtko bude zdrave

nela00
22. okt 2008

lulu preco si myslis, ze si tehu? Niektoré lieky, ktore zena uzije, môžu vstupovať do krvného obehu plodu. ale to plati skor pre tie, co ich uzivaju pravidelne.

lulu19
autor
22. okt 2008

neviem mam taky pocit ja som ich uzila len 4

lulu19
autor
22. okt 2008

baby poradte mi

veronika81
22. okt 2008

lulu, podľa mňa ak si test mala negatívny a aj ms prišla, tak aj v prípade, ak tehotná si, budeš len v začiatku, možno nejaký 4-5tt. A v tomto čase ešte nemáš spoločný krvný obeh s plodom, osobne si myslím, že 4 ibalginy by uškodiť nemali..
A podľa čoho usudzuješ, že si predsa tehu?

lulu19
autor
23. okt 2008

dakujem ti troska si na ukludnila je mi zle kazde rano brusko mam take nafuknute a hlava ma boli ale mozno to len ja mam v hlave ved uvidim ale dakujem

blondy12
25. okt 2008

veronika81:ahojte babenky chcem sa opytat,je mozne aby som bola tehotna,aj napriek tomu ze ms prisla a zatial mi test ukazal iba / 😢 ?

gabii83
25. okt 2008

no blondy ti neviem odpovedat, ale na temu tehotna a tabletky pisem, dnes som si dala prvu taabl. sumamed, mam zapelene hrdlo, ci co, a nadcha ma trapi, som si myslela vcera, ze staci medikk a kloktanie s nejakou burinou co doma mame na dezinf. hrdla, ale mi to zhorsilo, a kedze cestujeme na tyzden prec som si rychlo odskocila na pohotovost,
a chcela som pisat, hoci sumamed je pre tehotne vhodne, ja mam taky zly pocit, bojim sa o babo. este ze su to len 3 kusy, bral niekto z vas tiez tento liek?
a take pekne pocasie a ja doma lezim . posledne pekne dni v roku ze vraj ☹ 😒 ☹

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre