Používame cookies. Viac informácií tu.
Zavri

Tehotná po intrauterinnej inseminácii

majus28
24. okt 2012

ahojte zienky, vcera som sa dozvedela pozitivny vysledok.. trvalo to 3,5 roka, kym sme sa takeho dockali.. buduci utorok mam ist na ultrazvuk.. hcg som vcera mala nejakych 120 jednotiek, to bol vlastne 31 dc.. je take hcg postacujuce? 4 dni predtym bolo len 11 jednotiek a to som sa bala, ale stuplo, len neviem ci dost..
myslite ze o tyzden uz nieco na ultrazvuku moze byt vidno? dakujem za odpoved 🙂

evelin325
24. okt 2012

v prvom rade ti gratulujem 🙂 , a prosím ťa nič nerieš, teš sa, že si tehu, a nepripúšťaj si žiadne pochybnosti 🙂

miskalevica
24. okt 2012

@majus28 gratulujem, HCG bude stupat geometrickym radom, vidiet na sone mozu nieco az okolo 4-5 tt - spravidla gestacny vacok a okolo 6-7tt srdiecko (zavisi od sikovnosti gynekologa a kvality sono pristroja) ako pise @evelin325 nic zatial neries a tes sa ako blcha 😎

majus28
autor
25. okt 2012

@miskalevica dakujem 🙂 pozeram, ze ty cakas v marci? dlho ste sa snazili? 🙂 a tessiiiiiim ako 100 blch 🙂

majus28
autor
25. okt 2012

@miskalevica myslis, ze pri hcg 120, mozem ist o tyzden uz na ultrazvuk? s tym, ze by tam uz bolo nieco vidiet? moze to stupnut az na taku tisicku? vtedy vraj uz nieco vidiet.. pytam sa lebo mam ist na ultrazvuk do martina a mam to 150 km, tak ci je to mozne, alebo si mam dat urobit najprv krvny test u svojho lekara... dakujem

miskalevica
25. okt 2012

@majus28 no ives co, ja ti takto z hlavy neviem ake cislo HCG by si mala mat o tyzden, aj ked viem ze niektore baby to tu maju nastudovane a vedia presne ako to ma rast, ja som len raz videla taku tabulku na nete - boli tam cisla na kazdy tyzden v prvom trimestri myslim, ale uz si ich fakt nepamatam, zial :( skusim ti to kuknut tu tabulku - aaaaaaa nasla som toto:
http://www.orift.com/cs/hladina-hcg-moc-krev-54
kukni 😉

no my sme s drahym trenovali na babatko jak besni asi tak 4 roky, medzitym sme zial mali sice prirodzene tehotenstvo, ale mimomaternicove - skoro som to neprezila a niekolko inseminacii, ale vsetky boli neuspesne. Vlani v auguste som bola na laparoskopii - pokusali sa mi spriechodnit vajcovovdy, ale nic sa nedialo tak sme sa s drahym rozhodli, ze ideme na IVF - to sa nam chvalabohu podarilo hned na prvy sup 🙂

inac ja som cca 2 tyzdne po vklade embryii mala HCG okolo 150 a na sono objednali az za 2 tyzdne, len neviem ci to bolo kvoli tomu, aby nieco videli na sone, alebo to len oni tak maju v CAR, ze to je tak po 2 tyzdnoch odstupnovane. A bolo uz vidiet aj srdiecko, normalne som neverila vlastnym ociam 😉

juhuuuu, budeme maminyyyyy, vytesujeeeeeeeem 😀

majus28
autor
26. okt 2012

@miskalevica no tak to ste si teda prezili riadne.. ano tu tabulku hcg som uz videla.. sak cas ukaze.. teraz ma znepokojuje, ze vcera poobede som mala trosku hnedy vytok, len slaby.. potom uz nebol, ale aj tak mam pocit, ze to nie je ciste, ale take trosku akoby aj dozlta.. neviem ci uz mam paranoju,lebo beriem aj utrogestan, tak mozno z toho.. ale zlakla som sa, chcem zavolat doktorke, len musim este pockat..
verim, ze srdiecko musel byt neskutocny pocit.. dufam, ze sa toho dozijem aj ja 🙂 neviem sa uz toho dockat..

miskalevica
26. okt 2012

@majus28 😉 myslim, ze sa nemusis bat ak to nieje vyslovene krv, nic zle by to nemalo signalizovat, dozlta to kludne moze byt, aj utrogestan zvykne niekomu sfarbit vytok inak nez dobiela.....tak uz len nech ti to rychlo ubehne kym uvidis na sone gestacny vacok a na dalsom srdiecko 😉 urob si domka pohodku, vyloz nohy a obklopuj sa vsetkym moznym peknym a prijemnym 🙂

majus28
autor
26. okt 2012

@miskalevica no dnes znova to spinenie ako vcera.. slabo hnede.. volala som lekarke, kazala mi dvihnut davku utrogestanu a klud.. tak som si spravila cajik a planujem prelezat cely vikend... a v pondelok idem na ultrazvuk...

Tu začni písať odpoveď...

Odošli