Používame cookies. Viac informácií tu.
Zavri

Tehotné od marca

30tnicka
9. apr 2014

Ahojte. MS mi meska 2 tyzdne, ciarky na teste su 🙂 Tesim sa z tehotenstva, len akosi to nejde naplno. Neustala unava, jemne nechutenstvo, bolave prsia a nechut na sex... Ktora zdiela rovnake pocity? Pekny tehulkovy den prajem.

asha300
9. apr 2014

ahoj ja som bola už aj na gynde a povedal mi že som v 6 týždni inak nič také nepociťujem len prsia ma bolia ale nie tak veľmi hrozne a únava no to je vec 🙂 chodím do práce a poobede na katastrofa 🙂

30tnicka
autor
9. apr 2014

Ja som unavena uz z rana 😀 Ja som u doktora este nebola, pojdem asi az o 2 tyzdne, nech sa zbytocne nestresujem 🙂

asha300
9. apr 2014

to je fakt ja som išla s tým že mi mešká ale bola som v tom že mi dá len vyvolávačku a on že mimčo 😀

quirell
9. apr 2014

@asha300 prosim ta, kolko ti meskala MS,? Uz bolo aj srdiecko? Mne meska 5 den, testy uz dlhsie pozitivne, zajtra je to 5 tyzdnov od prveho dna poslednej menstruacie. Najradsej by som sla uz teraz ku gynekologovi, ale chcem predist sklamaniu, ze este nic nevidi.

asha300
9. apr 2014

@quirell ahoj ja mam velmi nepravidelnu tak toho sa nedrzim ale mala som mat 16 marca a sla som 4.4. A doky mi povedal ze som v 5tyzdni a idem 17 teho bolo este skoro ale vacok bol skoro 6 mm

evita123
9. apr 2014

ahojte kocky... aj ja som mala na testiku vytuzene ciarky.. bola som na sone pred tyznom, lekar videl len zvacsenu maternicu, povedal, ze som prisla skoro... urobil mi odber krvi. Tam sa hcg potvrdilo.. na sone v pondelok videllen gestacny vak.. mam trochu stres, nemal by v 6. tyzdni vidiet viac?

30tnicka
autor
9. apr 2014

@evita123 Aj asha mala len viditelky gestacny vacok, tak asi nie. ale je to individualne. Hlavne nemysliet na negativa 🙂 Ja sa prave kvoli tomuto chystam ku doktorovi az v 8. tyzdni, nech sa nestresujem.

asha300
9. apr 2014

Presne tak netreba stresovat a uzivat si tehulkovanie 😀

point111
9. apr 2014

no ja som si nasla dve ciarky tiez, jednu sice slebsiu ako druhu ale su tam, pobolieva ma v podbrusku... aj vas?

asha300
10. apr 2014

no mňa skôr pichá ako pobolieva

tinus999
10. apr 2014

Ahojte, ja som bola včera na gynke a mám ísť aj zajtra lebo ešte nič nevidel...vzal mi krv na hcg, testiky sú pozitivne, tak uvidím čo povie v piatok. Mám bolesti v podbrusku a silnejšie v krížoch...tak držte palceky. Malá by som byť v 5 tt.

asha300
10. apr 2014

@tinus999 Ahoj vitaj medzi nami 🙂 to ti dal dáko príliš skoro mne tiež nič nevidel a kázal prísť o 2 týždme no videl len vačok

30tnicka
autor
10. apr 2014

Mna obcas aj krize pobolievaju, a brucho mam nafuknute ako na 4 mesiac 😀

t1nulka
10. apr 2014

Ahojte 🙂 Rada by som sa pridala k vam 🙂 testiky mam od soboty pozitivne, zajtra sa este chystam spravit posledny, a niekedy bud. tyzden sa objednam k dr. 🙂 pri prvom tehu som isla az v 7. tt a uz bolo aj srdiecko 😵 tak sa mi vidi zbytocne ist skor 🙂 prajem vsetkym pohodove tehulkovanie 😉

landrada
10. apr 2014

Ahojte, ja som teraz v 7.t ....ale bola som uz u lekarky pre odber krvi aby som si potvrdila tehotenstvo nakolko uz som mala skory potrat v minulosti.... hcg uz mam vysoke 🙂...usg mam na plane az na dalsi tyzden, cize uz by malo byt vidiet ovela viac....tesim sa a zaroven sa bojim...ale moje priznaky su len bolave prsia a zacina nechutenstvo, cize uz sa zacinam citit inak

salsalady
10. apr 2014

Ahojte, ja som v 7tt a uz mame aj srdiecko🙂 Mne je strasne zle od zaludka 24 hodin denne a uz som poriadne nejedla 3 dni:( Verim ze vsetko bude v poriadku. Drzte sa🙂

asha300
10. apr 2014

@salsalady vitaj 🙂 ja mám budúci týždeň vo štvrtok ísť to bude 7tt+2 tak dúfam že aj ja budem vysmiata ako ty 🙂

majka_3
10. apr 2014

@evita123 Ahoj..chcem ta len ukludnit 🙂 vobec sa nemusis baat 🙂 ja som bola v 6tt a bol len vak a isla som o tzden a uz bol drobcek a aj srdiecko 😉 takze mozes byt v klude..je to normalne ked nieje este nic v 6tt 😉

salsalady
10. apr 2014

@asha300 no tak to sme skoro na rovnako🙂 ja som dnes 6+5. Drzim ti palce. Nech vsetko dobre dopadne. Tieto zaciatky su tazke ale verim ze to zvladneme;) Daj potom vediet ako si dopadla.

evita123
10. apr 2014

@majka_3 myslim, ze toto som púotrebovala 🙂 mam ist 28.4., uz sa neviem dockat 🙂

majka_3
10. apr 2014

@evita123 veru tak sa tes 🙂 bude vsetko ok 😉

asha300
10. apr 2014

@salsalady áno dám teším sa

30tnicka
autor
10. apr 2014

Baby, pijete kavu? 🙂 Lebo ja som uplne leniva bez nej...

asha300
10. apr 2014

@30tnicka ja som bola veľká kávičkárka ale 2 x som už potratila a doky mi povedal že káva nie je dobrá v prvom trimestri tak som sa zaťala a nepijem ale poslednú dobu mi už poobedná nešla veľmi dole krkom 🙂

30tnicka
autor
10. apr 2014

@asha300 ja som potratila raz, ale akosi si neviem tu kavu odpustit... ale asi nad tym zacnem radsej uvazovat...

asha300
10. apr 2014

@30tnicka veľa som aj čítala o tom pokukaj na nete a ver mi hned ťa chuť prejde 🙂

30tnicka
autor
10. apr 2014

@asha300 ja viem, ze by sa velmi nemala, ale... ja som skor zastancom pravidla.... vsetko ale s mierou 🙂 ked si dam niecoho len trosku, tak neverim ze mi to uskodi. Ale je pravda, ze kavu si davam kazdy den a kedze chcem predist potratu... tak asi naozaj vynecham... len dnes rano som si ju nechcela dat a prespala som pol dna :D

asha300
10. apr 2014

@30tnicka 😀 to poznám ja mám také stavy poobede 🙂

30tnicka
autor
10. apr 2014

@asha300 kedze ja nepracujem, tak si to radsej vychutnam rano 🙂

quirell
10. apr 2014

Ja som dnes rano volala gyn., ze kedy mam prist a povedal, ze aj hned, ale neda sa mi dnes a ani zajtra. Idem v pondelok, to budem 5+4tt

Tu začni písať odpoveď...

Odošli