Test na cukrovku - Železničná poliklinika v Bratislave

gp5
4. máj 2014

ahojte, prosím Vás, zajtra idem na test tehotenskej cukrovky do železničnej nemocnice na trnavskom mýte v Ba, boli ste tam niekto ? sestricka u mojho gynekologa mi vypisala vymenny listok, ale tam je uvedene len 2. poschodie, nic bližšie a tak som sa ponahlala, ze som si to ani nevsimla, ze nam nemam blizsie info.....na stranke nemocnice je gynekolog uplne niekde inde ako na 2. poschodi, vrelá vdaka za odpoved. 🙂

terry33
4. máj 2014

Je to tuším na druhom, ako pôjdeš do nemocnice úplne vpravo ak si dobre pamätám, nerobí to gynekológ,preto je to inde.

gp5
autor
5. máj 2014

@terry33 dakujem 🙂

natalieperez
5. máj 2014

Volá sa to alpha medical, prídeš tam, vypiješ glukozu, odoberú ti krv zo žily, dve hodiny počkáš, potom ti odoberú krv znova a hodinu na to ti dajú výsledky.
@gp5

momoqui
14. aug 2017

Baby prosim ako to taˇ vyzera? Je to klasicka hrozostrasna nemocnica alebo to centrum je trosku na urovni. Pytam sa preto ze nebudem mat kde nechat dcerku a rozmyslam ze by som tam isla s nou ale ak je to v budove nemocnice a budem musiet prejst cez celu budovu tak to moc nechcem, dakujem pekne za infosku

asocial
14. aug 2017

@momoqui dačo medzitým:D..rataj však s tým, že dve hodiny po vypití glukózy budeš musieť v kľude sedieť..aby sa dcérka nenudila

momoqui
14. aug 2017

@asocial ved to myslela som ze sa pojdeme prejst ale asi musim sediet vklude ... a ide to rychlo alebo sa tam dlho caka? Povedali mi ze pridem a beru krv naraz vsetkym neviem si to velmi oredstavit 😀

ejprilka
17. júl 2018

Ahojte, dievcata, prosim vas, objednava sa tam? alebo len pridem s glukozou hocikedy v tyzdni? Dakujem

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre