Test na určenie pohlavia - skúsenosti

janka1996
19. jún 2020

Pekny den prajem. Ma niektora z vas skusenosti s testom na urcenie pohlavia? Konkretne sa jedna o ten od znacky Woman Secret. Sme velmi nedockavi a neviem ci sa oplati dat na to peniaze. Vyslo niekomu aj spravne?

amelia000
19. jún 2020

@janka1996 neoplati a vyjde spravne presne na 50%

lucijalucy
19. jún 2020

Test pohlavia.. dať si zistiť z krvi. Toto je len marketing a ťahač peňazí.

janka1996
autor
19. jún 2020

Tak my to teda vydrzime do augusta 😂 fakt nechcem davat peniaze na nieco, co nie je 100%. Ale na strankach pise, ze >99% pravdivost. Nechapem ako sa mozu takto obohacovat. Ja som o tom tiez nepocula doteraz a vyskocilo mi to ako reklama na fb.
@amelia000
@lucijalucy

s_a
19. jún 2020

je to asi také spoľahlivé, ako "test" so sódou bikarbónou 🙈 na základe čoho by mal určiť, či ide o chlapca alebo dievča?

janka1996
autor
19. jún 2020

@s_a hlavne nech je zdrave. Je mi to uplne jedno. Len sme zvedavi. Ale urcite kaslem na to. Pockame si ☺️

deti95060810
19. jún 2020

@janka1996 vydržíš...my sme pri každom čakali až do pôrodu.... Len posledné sme si nechali určiť - a aj tak sa so mnou chlap vyvadil....🙄

amelia000
19. jún 2020

@janka1996 urcite vydrz...teraz to na fb aj mne vybehlo. :D niekedy ti aj vlastna intuicia moze povedat co cakas...ja som silno chcela chlapca..ale mne sa snivalo vzdy len o dievcatkach...vzdy vsetko ruzove mi chodilo do cesty a mam dievcatko. (Ano uspech tiez 50% 🤣)

s_a
19. jún 2020

Ale ja kebyže neviem co s peniazmi a ani neskoršie sona nie sú jednoznačne, tak si dam spraviť test z krvi napríklad

janka1996
autor
19. jún 2020

@deti95060810 my mame doma chlapceka a aj pri nom sme boli nedockavi. Pohlavie nam prezradili v 24. tt. Tak uvidime tentokrat.

@amelia000 Mne je oproti prvemu tehotenstvu uplne ale ze uplne na prd. Je mi stale zle, som unavenejsia, mam vacsie
problemy uz od zaciatku. A tiez sa mi sniva o samych dievcatkach. Ale my aj dievcatko tajne chceme, takze neviem, ci to nie je aj psychika. Ale kazdy vravi, ze by to mohlo byt dievca, lebo fakt so synom som ani nevedela, ze som tehotna. Od zaciatku do konca bez problemove tehotenstvo a porod ani nevravim. A pri tomto od prveho momentu uplne vsetko o 180 stupnov inak. Vsak uvidime. Hlavne nech sme zdravi ❤️

@s_a ano, viem o moznosti z krvi. Ak mi nebudu vediet potvrdit na druhotrimestrialnom screeningu, tak zvazime aj tuto moznost, lebo urcite stoji za to byt pripravena ☺️

jaass
19. jún 2020

@janka1996 pockaj si 🙂 ten prvy moment je naj 🙂

ivanak49
19. jún 2020

Ja som si osobne počkala až keď nám potvrdí doktor pohlavie na 100%že si je istý čo to bude ale zo zvedavosti sme skúšali test s obruckou mne aj priateľovi vychádzalo dievčatko hneď nato sesternica o mesiac ostala tehotná vyšiel jej chlapec.... O ďalší mesiac hľadala takéto rôzne veci na internete nasla sódu bikarbonu test... Presvedčila ma nech si ho urobím že čo by nám vychádzalo obe sme sa dozvedeli aj v 8 mesiaci co budeme mat a všetky testy co sme si robili nám vychádzali ja čakám dievčatko a ona chlapčeka

z1984
19. jún 2020

@s_a mne nahodou so sodou bikarbonou test vysiel 😁😁

s_a
20. jún 2020

@z1984 presne tak, náhodou 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre