Testovanie glukózy v Trenčíne

katarina1210
2. dec 2017

Ahojte, chcela by som sa spýtať, či niektorá z Vás bola na vyšetrení glukózy v Trenčianskej nemocnici v laboratóriu? je to tam naozaj také prísne, že keď neprinesiete v skúmavke so sebou ranný moč, že Vás ani nevyšetria? podotýkam, že v skúmavke z lekárne. Ďalej - naozaj tam nemôže byť so mnou žiaden doprovod pri čakaní? konkrétne tie dve hodiny? prípadne nejaké postrehy a rady mi napíšte, ďakujem 🙂

bobulazelena
2. dec 2017

@katarina1210 ja som bola...moc som doniesla normalne v skumavke a ani ma nenapadlo brat si doprovod...je tam malo miesta a okrem tych co isli na test ( bolo nas cca 5 alebo 6) by sa tam aj tak nikto nezmestil. Musis ost na lacno a vlastne poslednych 12 hodin predtym nic nejest. A den predtym nejedz sladke. A nemozes jest cely cas co ram si a ani ny si nemala chodit...
Je to hnusne ...ale tak s tym nic nenarobis. 🙂

etnatn
3. dec 2017

Presne tak treba priniest moc ako aj na poradne a naco doprovod? Vezmi si knihu. Su tam velmi mili.

bobulazelena
3. dec 2017

@etnatn no ja som mala knihu ale tak mi bolo na grc ze som ju ani neotvorila...cely cas som sa sustredila aby som sa nepovracala 😂

katarina1210
autor
3. dec 2017

@bobulazelena Ďakujem pekne za odpoveď 🙂 mám ešte nejaké tie týždne čas, ale chcela som mať prehlad. Čo sa týka toho doprovodu, to ma zaujímalo preto, lebo dochádzam zo vzdialenosti viac ako 100km a vezie ma môj priateľ na poradne do Trenčína. Takže ma povezie aj na toto vyšetrenie, tak budem musieť porozmýšľať kde ma počká 🙂
@etnatn Ďakujem za odpoveď. Na ten doprovod som odpovedala vyššie. Určite si niečo zoberiem a nejako to tam vydržím 🙂 Hlavne, že sú teda milí 🙂

bobulazelena
3. dec 2017

@katarina1210 ahaaa...no ved akus im zavolat. Ked im povies dovod, mozno im to vadit nebude...ved co. Zas jeden clovek sa tam hadam zmesti.

etnatn
4. dec 2017

Ak chces mozem sa na to spytat, mam tam kontakty.

katarina1210
autor
4. dec 2017

@bobulazelena priateľ, že v tom nevidí problém, že sa prevezie zatiaľ niekam do obchodov a bude vyberať veci pre bábätko 🙂 on je strašne zlatý v tomto, bude to dobrý tatino 🙂 a už aj je dobrý partner 10 rokov :D
@etnatn ďakujem za ochotu, ale budem sama čakať 🙂 ako som písala vyššie priateľ sa zatiaľ zabaví v obchodoch, kde popozerá niečo pre miminko 🙂 a potom príde po dvoch hodinách pre mňa 🙂 a je ešte dosť času, žiadanku dostanem až niekedy medzi sviatkami, takže idem až po novom roku 🙂 takže sa budem na konci roka objednávať a už si všetko zistím sama, ale určite budem čakať sama, nebudeme tam zaberať miesto, určite tam chodí veľa ľudí 🙂

bobulazelena
4. dec 2017

@katarina1210 a tak dobre ste to vybavili...ved dve hodky nie je az tak hrozne vela. 🙂
Drzim oalce nech vysetrenie zvladnes v pohode a najma nech mas dobre vysledky ✊✊✊

katarina1210
autor
6. dec 2017

@bobulazelena ďakujem za prianie 🙂 verím v to, že bude všetko ok 🙂 taktiež nech máš všetko ok a v poriadku 🙂 a nech je bábätko zdravučké 🙂

bobulazelena
6. dec 2017

@katarina1210 dakujem 🙂

linda117
11. sep 2019

@katarina1210
@bobulazelena
@etnatn

Žienky viem že toto je už stará diskusia, ale nepamätáte si prosím či ste si museli vopred kúpiť glukózu v lekárni pred tým než ste išli na test?

etnatn
11. sep 2019

@linda117 v Trenčíne netreba

linda117
11. sep 2019

@etnatn ďakujem krasne za info! 🙂

etnatn
11. sep 2019

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre