Ultrazvuk u MUDr. Holáňa - primára Medifera Aupark

veriaca
16. jan 2014

morfologicky ultrazvuk sa robi okolo 21. tyzdna. Trva cca 45. min. Ultrazvukom plodu neskodite, ide len o to, ze pokial absolvujete morfologicky ultrazvuk aj u Vasho gynekologa aj u nas, jeden z tychto ultrazvukov si budete musiet uhradit, pretoze zdravotna poistovna preplaca len jeden.
Pokial mate zaujem o objednanie prosim poslite mi na seba:
Meno a Priezvisko, prip. Titul:
Datum narodenia:
Adresu a PSC:

Kolko plodova gravidita? (1 plod, dvojicky,...):

S doporucenim (vymenným listkom): morfologia (organova diagnostika) 2D : 29Eur, morfologia + 3D/4D ultrazvuk + CD : 81Eur

Bez doporucenia (bez vymenneho listka): morfologia (organova diagnostika) 2D : 97Eur, morfologia + 3D/4D ultrazvuk + CD : 124Eur

USG Foto 7Eur

vaneska
29. jan 2018

@vevuskaveve skus napisat znovu. Mne sa toto stalo tiez a neozvali sa skoro mesiac. Jasne ze mi medzitym usiel termin a plus som mala komplikacie, tak som tam volala a kazali mi zase napisat mail a do predmetu dat urgentny pripad. Hned mi volala sestricka a zistilo sa ze mi na mail aj odpisala ale mali nejaky vypadok ci co a nevsimla si ze jej to neodoslalo.

dida99
29. jan 2018

@vevuskaveve mne tiež odpovedali hneď v ten den. Čudné , skús napísať ešte raz.
Písala sú na ten prenatal@procare.sk ?

leeshka
29. jan 2018

@dida99 @frederica955 a baby, mate alebo mali ste aj vymenny od svojich lekarov? pytali ste si od nich?

frederica955
29. jan 2018

@leeshka o tyzden idem az na poradňu takze by som si chcela vypýtať, ale dúfam ze mi da v pohode a nebude robit problémy 🤔

dida99
29. jan 2018

@leeshka áno pýtala som si výmenný listok a bez problémov mi ho dal . Dokonca aj on mi robil morfo

zuzana291985
29. jan 2018

Pan Holáň pôsobí odborne, pretože na všetko má odpoveď. Tak k mojej skúsenosti, že napriek diagnostickému ultrazvuku, ktorý trval skoro hodinu, absolvovala som ho dva krát a to v 21. týždni tt a druhý krát v 26. týždni pán Holáň mi povedal, že plod vyzerá byť zdravý. Narodil sa mi synček s rážtepom chrbtice meningomyelokéla, takže takto som dopadla ja. Neskôr som sa v dfnsp v Bratislave v rámci hospitalizácie na chirurgii s malým stretla s ďalšími dvoma mamičkami, ktoré mali tiež hendikepivané detičky a tiež boli u pána Holáňa. Toľko k odbornosti pána Holáňa.

zuzu187
29. jan 2018

@vevuskaveve bol to cca tyzden, pisala som im este raz a potom sa ozvala sestricka aj s terminom vys.

vevuskaveve
30. jan 2018

Dakujem Vam vsetkym krasne, uz mam aj termin, odpoved mi prisla, zial sa mi neviem preco hodila do spamu a ja som cakala dalej;)

dida99
30. jan 2018

@vevuskaveve tak je super správa 😊 ja som bola dnes a som ešte teraz unesená s našej princeznej 😊

leeshka
30. jan 2018

@dida99 kolko trvalo vysetrenie? Je dufam vsetko v poriadku🙂

dida99
30. jan 2018

Cca 45 min, ale zdalo sa mi to oveľa krajšie, teda rýchlo mi tam ubehol čas 😊 áno áno všetko v poriadku, len tam ešte pôjdem v 30tt kôli mojej cukrovke

sangre
5. feb 2018

@michi200 ahoj prosim.ta mozes mi poslat link kde sa da k nemu obiednat dakujem

michi200
5. feb 2018

@sangre no ja som tam bola este v r 2016 objednavala som sa cez email tothova.zuzana@procare.sk ,ale ci je to aj teraz este aktualne zial neviem...

sangre
5. feb 2018

@michi200 oki aj tak dakujem za odpoved

frederica955
5. feb 2018

@sangre objednat sa teraz treba cez email prenatal@procare.sk

sangre
5. feb 2018

@frederica955 dakujem.ti

nasersitto
6. mar 2018

Ahojte, ten 3D/4D utz je len o tom ze krajsie vidite babo alebo to maj aj nejaky diagnosticky vyznam? Myslim v porovnani s 2D morfologiou.

frederica955
6. mar 2018

@nasersitto ahoj myslím ze to nemá žiadny diagnostický význam, ja som bola minuly tyzden len na 2D a on väčšinou tie orgány a kosti pozeral cez 2D a do 3D prepol len kvôli fotke. Takze úplne stačí podla mna to 2D a fotku ked chces tak ti automaticky spraví z 3D. Ja som neplatila nič, mala som výmenný lístok, fotku síce nemam peknú lebo maly je otočený dole hlavou a ruku mal stále pred hlavou, ale fotku ti urcite spraví z 3D a nie z 2D.

dida99
6. mar 2018

@nasersitto 3d/4d je o tom ze krajšie vidíte bábätko. Po mojej skúsenosti s prvým synom som si zaplatila len 2d morfologiu ale aj tak doktor prepínal na 3d/4d a mala som len fotky a teraz pri dcerke som mala výmenný lístok a pripalatila som si 3d/4d a vyšetrenie prebiehalo rovnako s tým rozdielom že mam aj cd. Samotné vyšetrenie prebiehalo rovnako s tým rozdielom že teraz mám to cd. Je to na vás ako sa rozhodnete

tehoska
24. máj 2018

Kocky, som z toho jelen z tychto prispevkov...s vymenym listkom sa teda plati 33 alebo 80 eur? Este by som sa chcela spytat, kde mudr.Holan ordinuje (chapem ze v ramci Procare,ale tych je v ramci BA viac). Este prosim o info, ci bol s vami aj manzel, resp.ina osoba (ja by som chcela na par minutiek zobrat starsie dcerky)

frederica955
24. máj 2018

@tehoska s výmenným lístkom sa platí 33€, ordinuje v procare v centrali a bol so mnou aj priateľ 🙂

tehoska
24. máj 2018

@frederica955 Nerozumiem tomu, teraz som im poslala mail a poslali mi spat takyto cennik:
enník nadštandardných služieb prenatálnej ambulancie:

1. S doporučením a výmenným lístkom od odosielajúceho lekára:
morfológia (orgánová diagnostika) 2D...........................hradené zdravotnou poisťovňou
morfológia + 3D/4D ultrazvuk + CD-(len na želanie!)...................................... 60,00 €

2.Bez doporučenia a výmenného lístku od odosielajúceho lekára:
morfológia (orgánová diagnostika) 2D..................................................................80,00 €
morfológia + 3D/4D ultrazvuk + CD-(len na želanie!)............................................110,00 €

3. Viacplodová gravidita – gemini

Bez doporučenia a výmenného lístku od odosielajúceho lekára:
- morfológia (orgánová diagnostika) 2D.........................................130,00 € (80,00 € + 50,00 €)
- morfológia + 3D/4D ultrazvuk + CD-(len na želanie!)...................160,00 € (110,00 € + 50,00 €)

4. Sonografická snímka (na želanie)...................................................................... 7,00 €

tehoska
24. máj 2018

@frederica955 Ako to ze si platila 33E?

frederica955
24. máj 2018

@tehoska ja som mala tu morfológiu 2D co je hradené poisťovňou a tých 33€ to je nejaký mesačny poplatok za starostlivosť sa mi zdá a platíš to na recepcii,

frederica955
24. máj 2018

@tehoska to je poplatok za klientsku kartu

nasersitto
24. máj 2018

@tehoska na konci toho mailu od sestricky by malo byt napisane este toto: Pretože Vášho gynekológa máte mimo sieť zariadení spoločnosti Pro Care a.s.,
k vyšetreniu v prenatálnej ambulancii u MUDr. Holáňa potrebujete klientskú kartu, ktorú si
zarezervujte prostredníctvom Infolinky ProCare 0907 888 999.
A prave ta klientska karta stoji tych 33 EUR.
Ja som bola na zaklade odporucania a nechcela som tie specialne 3D a 4D a aj tak to tam prepinal, cize nic navyse som neplatila, iba 7Eur za fotky. a 33 EUR clenske.

tehoska
25. máj 2018

@nasersitto
@frederica955 super, dakujem vam dievcata

zvedavabuduca
7. sep 2018

Ahojte , chcela som sa spýtať , že keď chcem ísť na to 3D /4D utz k doktorovi Holáňovi, bez výmenného lístka a doporučenia , k tomu si mám pripočítať tých 33 eur ?
Môj gynekológ pôsobí v inom meste, ale je procare, no ročne neplatim žiadny poplatok . Morfologiu mi pri dcére urobil ale tak narýchlo ani nič nekomentoval a na lepšom utz som nebola , teraz by som chcela . Ďakujem za odpoveď

minnie5
27. okt 2018

Ahojte, prosim, mate niektora skusenost - ci ste boli na vysetreni aj so starsim dietatom? Nemam kam dat syna v case vysetrenia, tak neviem ako to poriesit

nasersitto
29. okt 2018

@minnie5 skus citat hlbsie v diskusii, niekde som tusim citala ze v pohode s dietatom

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre