Ultrazvuk v 36. týždni

nikuska6478
26. jan 2017

Citala som ze v 36 tyzdni sa robi ultrazvuk. No moja gynekologicka ma vzdy poslala na ultrazvuk. Som absolvovala 3 ultrazvuky vzdy inde ako v jej ordinacii kedze ma vzdy vypnuty ultrazvuk takze neviem ci funguje... O tom co sa robi v 36 tyzdni mi nikdy nepovedala.Som v 35 tyzdni .

zunnka
26. jan 2017

Ja viem o tom, že sa robí cca v 12tt, cca 24tt a cca 30tt.

nivea777
26. jan 2017

aj u mna robili len 12 20 a 30tt

pribinak
26. jan 2017

poistovna preplaca 3 ultrazvuky, v 36tt sa robi sono aby sa videla poloha babatka, este raz sa vsetko premeria a posudi sa termin porodu

inak fungujce sono je podla mna bezna vybava gynekol. ambulancie, asi by som zvazila ci nie je lepsie ist niekde inde, kde ma doktorka normalne k dispozicii sono

barborik3
26. jan 2017

mne robila sono na uplne kazdej poradni.to je pre mna dost zarazajuce,ze su aj take gynekologicke ambulancie kde nemaju fungujuci ultrazvuk.

ukulela
26. jan 2017

je to ako pise pribinak - poistovna preplaca / resp gynekolog si uctuje len tri sona pocas tehotenstva. ja som mala v papieroch napisane tri tiez - ale robila mi sono kazdu poradnu. a nic za to nepytala - takze staraskola - chvala mojej doktorke, ktora je uz zial v dochodku ..... taktiez mi po havarke urobila navyse jedny prietoky len pre moj a jej dobry pocit, ze je babo OK. kazdu poradnu mi vytlacila foto - taktiez zadarmo. som zvedava, ako to bude pri dok, co po nej prebrala ambulanciu

ikaika
26. jan 2017

mne robili velke ultrazvuky v 12tt 20tt a 31tt, presne ako baby pisu tieto preplaca poistovna, ale kedze som rizikova tak som mala castejsie, kratke kontrolne mimo tychto

nikuska6478
autor
26. jan 2017

Dnes som prave citala mojej gyn cennik a je tam nadstandart poradna. 20 euro pyta. No nikdy mi o takejto moznosti nepovedala. Co sa robi na nadstandarte? Mozno aj zapne ultrazvuk

pribinak
26. jan 2017

@nikuska6478 tažko povedat co tvoja musr považuje za nadštandardt. Mne tiez doktor robil kazdu poradnu sono, vzdy dom dostala fotku
Za nadštandardt u neho bola nahrávka Sona na CD aj zvuk tlcuceho srdiečka

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre