Určenie pohlavia

luciasing
28. okt 2015

Ahojte mamičky je tu nejaká z vás, ktorá vie určiť pohlavie dieťatka ? 🙂 skúšali sme asi všetko vždy vyšlo to isté ale doktor ma prekvapil keď mi to určil opačne , síce som iba v 13 tt a pohlavie nieje ešte také zreteľné nechce sa mi veriť, že doktor to videl dobre :D

hradnapani
28. okt 2015

@luciasing tu ti nepomoze ziadna "vestica". Kontaktuj centrum Geneton, tam ti vedia z tvojej krvi urcit pohlavie s tou najvacsou pravdepodobnostou.

bosoriak
28. okt 2015

@luciasing Ukaz sa? To je jasny chlapcek. (takto si to myslela? 😀 )
Ved uz vydrz do toho 20.tt a ukaze sa na ultrazvuku. Vsetky babske metody su uplne nespolahlive. Nespolahlivy je aj ten test z mocu matky a navyse je drahy. Kasli na to a uzivaj si, ze cakas zdrave babo. 🙂

zimmi1
28. okt 2015

@luciasing skus toto http://najmama.aktuality.sk/clanok/236613/domac...

sama to overene nemam, ale chystam sa na to, som zvedava, ci to vyjde 🙂

luciasing
autor
28. okt 2015

@bosoriak ano to je hlavné aby to bolo zdravé ja by som nad tým ani toľko nerozmýšľala ale už mám jedno dieťa a pri tom som nemala vôbec takého pocity keď mi doktor v 20 tt povedal, že to bude chlapec 🙂

luciasing
autor
28. okt 2015

@zimmi1 to som skúšala a vždy to vyšlo inač ono to závisí od toho koľko vody vypiješ ak málo tak je zásaditý a viacej peni ak viacej vody tak menej pení 🙂

zimmi1
28. okt 2015

@luciasing do kelu..tak zas cakat v napati do 20tt 🙂 🙂

luciasing
autor
28. okt 2015

@zimmi1 ja som si prvé tehu strašne priala dievča a keď mi doktor povedal, že chlapec tak som to dlho rozdychávala teraz by som ho za nic nemenila 🙂 a sľúbila som si, že to už neurobím a sa mi zdá, že som v tom zase :D

zimmi1
28. okt 2015

@luciasing lol, to mne je to v podstate jedno, ci chlapec, alebo dievca. ja len proste chcem vediet :D :D zato manzel s celou jeho rodinou cakaju na dievca, kedze zatial sa u nich rodia len chlapci.

luciasing
autor
28. okt 2015

@zimmi1 to zase môj chlapca :D ale hneď mi povedal, že mu to je jedno len nech je zdravé ale, že s chlapcami je jednoduchší život :D

maminka1986
28. okt 2015

ja som bola na sono v 16tt v tom že ide robit aj sono,bol so mnou aj manžel tak urobil nam sono ale nepovedal mi pohlavie že v 20TT alebo z krvi za 85e :D no to radšej si odložim na kočik...
hlavne aby bolo zdravé..ja mam pocit na dievčatko a aj mi to vychádza podla tých babských rad tak som zvedvavaaa či to ozaj bude tak ak ano tak ozaj funguju 🙂 lebo čo viem a čo som písala s babami a robili si test so sodou a močom tak im to vyšlo 🙂
ked šumi soda je to chlapec ked nešumi dievča...mne nešumi... necháme sa prekvpait

maminka1986
28. okt 2015

@zimmi1 tentest som skušala a jasne že s ama robit ráno ked je moč najsilnejší...mne nešumí bude dievka
@luciasing

luciasing
autor
28. okt 2015

@maminka1986 tiež všetky babske rady mi vyšli, že to bude dievka 🙂 ale ten doktor ma zmiatol, aj keď tvrdil, že to je len jeho názor zo skúsensti a kamaratky mi hovorili, že im to povedal opačne predsa len v 13 tt je skoro. Vyskúšam tú sódu ráno teda :D :D

jolly84
28. okt 2015

@luciasing krv. to je take podstatne? Ja som sa to dozvedela až v deň pôrodu. Nechcela som to vedieť.....

luciasing
autor
28. okt 2015

@jolly84 je to len zvedavosť 🙂

maminka1986
28. okt 2015

@luciasing juuj v 13 tt to je odvaha a musi byt dobrý v tom ak to vie určit moj si netrufol v 16tt že je male velmi...no vyksušaj .))

zlaticko118
28. okt 2015

som v 17+4 alebo 18tt (v tomto sa nevyznam) v 16tt som bola na kontrole a povedala ze to vyzera na dievcatko ale nie je si uplne ista ze radsej na dalsej kontrole to budeme zistovat... Moj osobny pocit je ale ze to bude chlapec (od zaciatku tehotenstva oslovujem babo v muzskom rode). Z babskych reci som nic neskusala ani nechcem, ale vsetci z okolia vravia ze chlapec tak uvidim :D

luciasing
autor
28. okt 2015

@maminka1986 on to určoval podľa genitalného hrboľu 🙂 že pohlavie majú zatial vyvinuté tak, že sa nedá rozpoznaž ale, že podľa toho hrboľu sa to dá :D ale tiež mi povedal, že to je len jeho názor, že všetko bude jasné až v 20 tt ale aj tak to tak isto na mňa vyhŕkol, že keby som neležala tak sa mi kolena podlomia :D to bolo na prenatálnom vyšetrení 🙂

nikuska744
28. okt 2015

@zimmi1 u nás rovnako...samí chlapci...

jolly84
28. okt 2015

@luciasing nevydrzis? Skús 🙂

luciasing
autor
28. okt 2015

@jolly84 za týždeň ma to prejde tipujem :D však aj tak to už nijako neovplyvním 🙂

jolly84
28. okt 2015

@luciasing presne 🙂 ja som si len tipla, že chlapec a bum, Juraj 🙂

lucka1987
28. okt 2015

@luciasing v 14 tt s mezistili, ze cakame dievcatko. dalis me si to zistit z genetickych testov.. ziadne domace recepty nie su spolahlive.. napr mne ukazovali tie domace testy chlapceka, a teda aj vnutorne som si myslel,a ze to bude chlapcek.. a z krvi je to 99,5%.. ze dievcatko

janka95
28. okt 2015

Mne povedal už v 12tt že to bude chlapček. A už máme doma aj fotku ako sa rozcapuje. :D chlapček sa pozná skôr u dievčatka je to ťažšie. 🙂 🙂

maminka1986
28. okt 2015

@luciasing hej viem že je to podla toho hrbolu ale to je take neisté ja si radšej počkám 🙂 lebo takto určili znamej že dievča a potom v 24 tt na 3D to bol chlapec 🙂

luciasing
autor
29. okt 2015

@maminka1986 ano to je také 50 na 50 :D tak dnes ráno som si robila ten test so sódou a nepenilo :D si spomínam keď som čakala syna tak sme si to zo srandy robili v robote ale to bolo tak v 22tt a vtedy mi to penilo ale aj kolegyni čo nebola tehotná :D tak sme to brali ako srandu

maminka1986
29. okt 2015

@luciasing hej nepenilo????heheheh no som zvedaváá teda čo budeš mat a aj ja 🙂)

luciasing
autor
29. okt 2015

@maminka1986 ja si počkám ešte 7 týždňov možno to bude taký vianočný darček 🙂

maminka1986
29. okt 2015

@luciasing no ja ešte 3 týžd a uvidime či sa ukaže vobec 🙂))sestra nevedela do 7 mes čo bude...

endorfina
29. okt 2015

ahojte, my sme akurat v 21.tyzdni a uz podla ultrazvuku vieme, že bude dievčatko. Aj ked som si myslela podla bruska (je take vypuklejsie), že bude chlapec a aj okolie tak typovalo 🙂 ale zle. Jedine, co som mala typicke pre dievcata bola chut na sladke a na ovocie, a este aj plet sa mi zhorsila 🙂 takze take su moje postrehy

luciasing
autor
29. okt 2015

@endorfina ja mám tiež chuť na ovocie sladké neriešim lebo na to som mala vždy chuť :D ale teraz mi idú na chuť strašne jablká a citrusy 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre