Určenie pohlavia na morfologickom ultrazvuku

nikuska6478
18. okt 2016

Bola som pred chvilou na morfologickom ultrazvuku a lekar mi povedal ze cakam chlapca. Chcem sa spytat ci je to 100 percentne

lumma
18. okt 2016

100% je vždy až keď sa to narodí 🙂

nikuska6478
autor
18. okt 2016

Tak to hej . Ja som chcela strasne dievca a chlapec mi povedali ze bude.

bellybug
18. okt 2016

Pokial ti napisal/povedal,ze chlaocenske organy su vyvinute,mozes tomu verit🙂

bellybug
18. okt 2016

@nikuska6478 U nas to bolo naopak,v dievcatko som nedufala.mala som "vsetky priznaky" na chlapca a morfologia ukazala bambulku

moni244
18. okt 2016

Tak asi ano, my nie sme lekari, nemame tu ultrazvuk a nemame to ako zhodnit, ci je to pravda

dagaz
18. okt 2016

Na 100% je to az po porode. vecsunou co povedia je pravda. Ale uz som zazila pri porode ze pohlavie babena nesedelo😁a to zacudovanie rodicky😂

eriksonka1234
18. okt 2016

ďakuj Bohu a životu za to, že môžeš byť tehotná, potom za dar byť matkou a v neposlednom rade za živé a zdravé bábo, ktoré bude len tvoje, bude nádherné a dokonalé. Nerieš pohlavie, sústreď sa na tvojho nádherného synčeka, ktorého budeš zahŕňať láskou, ktorá sa ti časom 100 násobne vráti..... Viem o čom píšem mám doma obe pohlavia, ale práve syn je ten, čo hneď vycíti, keď ma niečo trápi. Je úžasný, vymodlený a nedala by som ho za nič na svete. Prajem ti len tie najkrajšie pocity z tehotenstva a radosť zo syna 🙂 🙂

librarian
18. okt 2016

ja som bola v cca 12tt na genetickom vyšetrení (platené) a v rámci neho (brali mi krv) tiež zistili aj pohlavie dieťaťa. čiže som pohlavie vedela už dosť skoro. moja gynekologička to zo sona (a v 20 tt gynekológ z morfo sona) potvrdila až o pár týždňov neskôr. čiže aj toto je možnosť, ak to žena chce vedieť čím skôr, resp. byť si istejšia. PS ja som tam išla kvôli iným informáciám. 🙂

lolalita
18. okt 2016

Strašne som chcela dievča a keď som sa dozvedela, že to bude chlapec, v hlave mi začalo bubnovat a už neviem čo doktorka ďalej hovorila. Uvedomovala som si, že to nie je podstatne, že je dôležité že je zdrave, ale predsa to bolo také, nechcem napísať sklamanie, skôr necakane...3 dni som bola ako obarena, ale potom som si na tú myšlienku zvykla. Šla som do obchodu a pozerala si chlapčenské vecičky a hračky, kúpila modrý letecky overalik a zašla som, aké je to zlaté a teraz, keď ma 10 mes. nechápem, ako som mohla chcieť dievča. Je to moje princatko, môj malý šéf, celý môj svet, môj vesmír... A ako môj muž stále hovorí, aspoň nám nepríde domov tehotny a stále keď sa na okolí narodí dievča, poznamená, že len tak ďalej, aby mal jeho syn kde nocovat 😂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre