Užívanie melasy v tehotenstve

Ženičky, som v 29.tt a čítala som veľa pozitívnych reakcií na užívanie melasy, keď chýba železo a tak, samozrejme kúpila som si ju a bueee, nechuti mi 😃 ..Máte rady ako ju niekde čo najlepšie zamaskovať? 🙂
anies10
28. okt 2013
Ahoj ja som v 23tt a tiez mam malo zeleza. Beriem zelezo od firmy co robi Femibion. Melasu som jedla davnejsie, dala som si lyzicku a hned ju zapijala cajom. Vela vela caju. Je dost nechutna ale inak mi to neslo.
ladybirdddkaautor
28. okt 2013
Ahoj 🙂 Aj ja som mala najskor femibion Fe, ale teraz uz mam od doktorky Ferro-Folgamma. A s tou melasou - dávala si si jednu lyžičku denne alebo viac? A pomohla ti, či ani nevieš? :-N
zahradka76
28. okt 2013
Ak pijes caro alebo meltu s mliekom, tak tam sa ta melasa "strati" a dokonca to chuti vyborne 🙂 sladucko.
anies10
28. okt 2013
Ja som to pila este pred otehot a dlhodobo , kym som melasu pila zelezo bolo v norme akonahle som prestala uz som bola znovu anemicka. Z tych tabletiek od lekarky nemas crevne problemy? Ja som pri synovi pred 10 rokmi brala feronat, no katastrofa!
ladybirdddkaautor
29. okt 2013
@zahradka76 mňamkaaaa, velikánsku chuť na MELTU si mi urobila, roky som ju nepila 😉
ladybirdddkaautor
29. okt 2013
@anies10 Vieš čo, na začiatku som mala, ale teraz ma už nezapeká 🙂 A tu melasu si prosim ta uzivala v pohodke, ano? Mne usta vykruca, natahuje ma, v čaji mi to smrdí.. :-p
anies10
30. okt 2013
Ja som sa snazila pri tom ani nedychat. Jednoducho rychlo vypit s vekym mnoztvom caju 🙂

Začni písať odpoveď...

Odošli