Používame cookies. Viac informácií tu.
Zavri

Vadí alkohol v zákuskoch počas tehotenstva?

miushik765
29. jan 2016

Ahojte mám jednu otázku. Pridala som do krému na koláč asi 1ml rumu je to problém? Môže aj tak malé množstvo uškodiť? Ďakujem za odpovede.

vika35
29. jan 2016

urcie nie.

lusyke
29. jan 2016

uskodit komu? Ak si tehotna alebo kojis tak neuskodi...no malemu dietatu by som nedavala.

uglybetty1234
29. jan 2016

😀 😀 😀 neveríííím ...isto je to v poriadku :D

miushik765
autor
29. jan 2016

Tehotna 🙂 ďakujem za odpovede

slniecko35
29. jan 2016

Ja by som to radsej nejedla

bosoriak
29. jan 2016

@miushik765 Ako si pridavala 1ml rumu? Injekcnou striekackou? 🙂 Take mnozstvo urcite neuskodi nikomu.

sono2
29. jan 2016

😩 ja ze jeden liter

miushik765
autor
29. jan 2016

@bosoriak niee :D tak približne toľko možno aj menej

sono2
29. jan 2016

@bosoriak pol štamrle alebo lyžička je približne jeden ml.

zuzka0605
29. jan 2016

urcite nie

ukulela
29. jan 2016

@miushik765 v pohode si daj puncak, spic, ci ajopiteho izidora. a ked budes mat chut, zblajzni aj rumov pralinku - len nie vsetko naraz 🙂
problem by bol, keby si chlastala, nie takto ...
ja somcele tehu bola chudokrvna (a brala som aj zelezo) - a cely cas som mala strasnu chut na cervene vino, no bala som sa. a pred porodom mi sestricka vravi, ze maly pohar som si v pohode mohla dat. aj kazdy druhy vecer ...
takze my sa len prilis bojime. opakujem - nenavadzam na chlastanie,ani ravidelne pitie,no stipka rumu v pampuchoch, ci v plnkedo kolaca nie ej ziadny problem.

michhaela
30. jan 2016

@miushik765 Neboj sa nič to neurobí.....To je vážne malé minimum...Sesternica pila každý týždeň deci červené vínko po duskoch a malá je zdravá 😀 Navyše výskum tvrdí že keď tehotná žena si da sem tam vínko tak dieťa bude aktívne na učenie a bude sa lepšie učiť 😀 A viete čo malá je lenivá,pomala a nie to aby sa niečo aj naučila v škole 😀 takže vínko počas tehu nezabralo 😀 jasné že nepila kvôli tomu 🙂 ale mala nehorazne tehotenske chute na víno 😀

maminkynafazulka
30. jan 2016

To je nic 🙂 ja som zo zaciatku ani nevedela ze som tehu a skoro kazdy druhy den s priatelom na stricku v bare 🙂 klop klop sme tu a v poriadku 🙂🙂

adkaku
30. jan 2016

urcite to nebude vadit pokial toho nejes vela ja som v 5 mesiaci a sem tam zjem kolacik de je male mnozstvo rumu: 🙂

Tu začni písať odpoveď...

Odošli