Vibrátor v tehotenstve

9. jún 2020

Ahojte, mozno trosku nezvycajna otazka, ale moze sa rotacny vibrator, alebo akykolvek vibrujuci vibrator pouzivat pocas tehotenstva? Nemaju tie vibracie nejaky vplyv na babatko? Vdaka

barboritta
9. jún 2020

Nie,nesmie

evkakozickova
9. jún 2020

Takže áno môže ak máš tehotenstvo bez komplikácií

zuzanka.zuzu
9. jún 2020

@barboritta a to už prečo "nesmie"? 😀 ak je tehotenstvo bez problémov, tak môže... iné je napr. skracujúci krčok alebo tvrdnutie

evkakozickova
9. jún 2020

Ďalší článok že vibrátor nemôže uškodiť tehotnej žene ani babu

queen_mary
9. jún 2020

Nema ako uskodit. Ale ked ti doktor zakaze kvoli nejakym problemom sex, nesla by som ani do vibratoru

barboritta
9. jún 2020

@zuzanka.zuzu Tak ja sa nehadam,iba mi to prislo logicke,ze ked otrasy,vyhrievane sedacky v aute napr,skodia tak asi aj toto.ved pre mna za mna,nech si kazda pouziva co chce.Zodpovednost kazdej tehotnej za svoje dieta

autor
9. jún 2020

Vdaka 🙂

zuzanka.zuzu
9. jún 2020

@barboritta a súlož nie sú otrasy? 🙂 vyhrievané sedačky v aute škodia? oveľa viac škodí prechladnutie a nie vyhrievané sedačky... pri bezproblémovom tehotenstve neškodí nič.

barboritta
9. jún 2020

@zuzanka.zuzu ok,rob si ako chces

viestta
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
zuzanka.zuzu
9. jún 2020

@barboritta ja? 😂 ja nie som autorka otázky 😂

barboritta
9. jún 2020

@zuzanka.zuzu Pardon,nech si kazda robi co chce,ci tehotna,ci netehotna.Ja sa s nikym hadat nechcem.Aj autorka.

barboritta
9. jún 2020

@viestta tieto veci som kedysi riesila s mojim gyndosom pri prvom dietati,tak sa pan primar mylil,no.Ved nehadam sa

mariet24
9. jún 2020

@barboritta s vyhrievanymi sedackami plne suhlasim, tiez mi ich moj dr - primar zakazal, vraj v tehotenstve absolutne, sposobuju tym vyhrievanim vacsie prekrvenie ciev, co moze vyvolat porod, rovnako ako dlhe horuce kupele sa neodporucaju...

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre