Výpary z piva v tehotenstve

12. nov 2022

Caute baby. Pre niekoho blba otazka. Ale radsej sa opytam. Myslite, ze mozu uskodit v tehotenstve vypary z piva od muza?
Ze muz ide na pivo (4piva) a pride domov a lahne si ku mne. A ja to dycham? 😀

diewcatqoo
12. nov 2022

Nemyslis vazne dufam 🙂

bilberryday
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
autor
12. nov 2022

@diewcatqoo uplne vazne 🤣 doteraz spaval v obyvacke ked siel na pivo. Bala som sa, ci to nemoze ublizit.

babovka2321
12. nov 2022

Uz mi je fakt smutno z tychto otazok.

stellarstar
12. nov 2022

Daj si skafander keď príde domov a pre istotu aj ffp2

elanor
12. nov 2022

pre pana jana a toto sa rozmnozuje...

andy_sixx24
12. nov 2022

Po pôrode pôjde dieťa rovno do krčmy 🙃

maminkadeticiek
12. nov 2022

Pane Boze laskavy,zdravy rozum je evidentne vysada.Ale podla mna aj sama vie aka je boba ked sa nepodpisala.

elanor
12. nov 2022

Ostava iba dufat, ze si troll a naramne sa bavis a na hlupostiach. Lebo inak - zbohom ludstvo..

mamula20
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
judit47
12. nov 2022

A to ze nanuky nesmies jest pocas tehotenstva si vedela?dieta ti zamrzne v bruchu!😁

viestta
12. nov 2022

Myslím si, že dieťaťu viac uškodí otec, ktorý si rad uhne ako jeho "draci dych" Ale tie škody začne páchať až keď bude dieťa na svete.

mikadooo
12. nov 2022

😄 nie, neboj, je to v pohode 😁. To, čo dýchaš, ide do pľúc, nie do žalúdka, a je to fakt minimálne množstvo alkoholu, že v krvi by sa to ani zmerať nedalo 🙂.

natyzara
12. nov 2022

@viestta ty si odbornicka tusim na vsetko. kuchyna, vztahy, kvety, zdravie, deti....chodiaca encyklopedia. uz sa bojim ze ta uvidim aj nazivo niekde 🤦🏻‍♀️

viestta
12. nov 2022

@natyzara neboj sa, hlavu ti neutrhnem

luliu
12. nov 2022

Tiež dúfam, že si troll, lebo neverím, že niekto môže dávať takéto hlúpe otázky a myslieť to vazne

danica2711
12. nov 2022

zaveď doma pravidlo, že keď príde muž z krčmy, musí sa narvať do atombordelu - aby náhodou novorodenec nevyžadoval pivo namiesto mlieka

bessdonna
18. nov 2022

ak to robi kazdy den tak jemu to moze ublizit.ked bude babo na svete,nech nespi s vami v posteli ked ma muz vypite.pocas tehotenstva tento stav neskodi.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre