Vyšetrenie 3D a 4D
Ahojte mamicky,chcem sa spytat v ktorom tyzdni tehotenstva sa mozem objednat na 3D vysetrenie?Pocula som,ze niekde uz robia aj 4D,viete mi poradit?
Ahojte mamicky,chcem sa spytat v ktorom tyzdni tehotenstva sa mozem objednat na 3D vysetrenie?Pocula som,ze niekde uz robia aj 4D,viete mi poradit?
čo je to 4D???to aký rozmer tam ešte pridajú?