Používame cookies. Viac informácií tu.
Zavri

Vyšetrenie v 20. - 22. týždni

alexandra1104
27. dec 2014

Baby posielali vás na toto vyšetrenie do Prenatal centra?

rica1
27. dec 2014

@alexandra1104 ahoj, mne moj gynekolog povedal len ze si mam okolo 20tt vybrat pracoviska a ist na ten podrobny morfologicky ultrazvuk , ze sa to plati ale ze to je fajn ked sa vie ze je vsetko ok a on ze nema take podrobne sono, aj ked genetika mi vysla dobra a vyzera ze je vsetko ok, aj tak mi to odporucil

alexandra1104
autor
27. dec 2014

@rica1 lebo mne doktorka povedala ake je to dvolezite pritom si vysledky dobre ze ked to nestihnem bude ma musiet poslat inde pritom jej brat je tie gynekolog tam chodi kamoska a ju uz od Nt neposielal nikde

7rebeka11
27. dec 2014

@alexandra1104 ahoj, mňa dr. neposielal ani na to NT do Prenatalu, lebo to robí sám, ale napriek tomu som tam šla a poviem ti v mojom prípade vyhodených 35eur, aj keď som šťastná prešťastná, že mi povedal, že je všetko v poriadku, ale nič nové mi nepovedal, ako môj lekár. Teda áno - povedal pohlavie, ale to isté mi už potvrdil aj môj dr. v 16tt. Môj lekár tam teda neposiela, lebo už na poslednej poradni mi povedal, že nabudúce pozrieme všetky orgány v 20tt podrobnejšie. Iná lekárka u nás zase viem, že posiela, aj keď aj ona má kvalitné vybavenie, podľa mňa je to o biznise, lebo všetko si v Prenatale zaplatíš 🙂 aj keď sa tam k tebe správajú naozaj profesionálne 🙂 Je to na tebe, ja keď budem mať dobré výsledky aj túto druhú časť testov, tak určite nikam nepôjdem.

rica1
27. dec 2014

@alexandra1104
@7rebeka11 35eur? mna to vyslo 60 eur, pana.. ja som teda bola v martine vo femicare.

alexandra1104
autor
28. dec 2014

@rica1 mna to vide 40

Tu začni písať odpoveď...

Odošli