Žijem v Anglicku a som tehotná. Čo ďalej?

pacica
6. apr 2012

ahojte.je tu niektora zijuca v anglicku,ktora zistila ze je tehotna a ako pokracovala co sa tyka lekarstva?dakujem pekne

viki2912
6. apr 2012

no pokial zijes tam a planujes zostat...potrebujes lekara,zisti si detajly okolo pistenia,ako to tam funguje,sposob porodu a tak...musis si ale uvedomit,ze stale si cudzinec v tejto krajine,teda netusim na co mas narok...ake davky maju okrem rodinnych.

monkka21
6. apr 2012

ahoj.ak chces zostat v anglicku tak sa musis zaregistrivat u gp.nasledne ta prevezme midwife-porodna asistentka,ku ktorej budes chodit na poradne.ak budes mat este neake otazky napis mi postu,lebo tu mozes pridat len jednu odpoved kedze je to otazka. 🙂

minune
7. apr 2012

najlepsie bude ked prides domov

ritusuk
9. apr 2012

Ahoj, ak chces, napis mi spravu, ja som tiez v UK a neplanovane som otehotnela minuly rok, takze som bola sama na vselijake procesy, v tom case som nemala ani lekara...nechce sa mi to vypisovat tu🙂 ahoj 🙂

svetllana
9. apr 2012

Ahojcek 😉 Porodila som tu dve deti, zijeme tu a neplanujeme sa vratit. Kludne pis, ak mas zaujem..som otvorena komunikacii 😉)

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre