Ako si vyvolať pôrod?

miriam1472
23. jan 2019

Baby ako ste boli na tom vy?.... Som 39tt na dva prsty otvorená včera ráno som mala taky hnedý hustý výtok poobede jemne ružový taky ako sopeľ neviem ci zátka.... Bruško mi za posledné 3dni padlo a furt nic skúšala som teplú vanu schody sex a furt nič ráno som sa zobudila s bolestami krížov aj to prešlo nemám ani pocit zeby som mala rodiť jedine bolesť v kostrci a pichanie v nutri zo spodu co vám pomohlo

darina746
23. jan 2019

Teply kupel a obklady. To by ti malo pomoct uvolnit svalstvo tak, aby si nebola napata a tym padom by aj pripadne bolesti mali odozniet. No podla toho co si popisala si myslim, ze sa porod uz nezadrzatelne blizi

pininka
23. jan 2019

Ono to už pomaly bude. Skús si ešte zrobit škoricový čaj, mne vyvolal kontrakcie a ani som to nechcela. Lyžičku škorice zalej vodou a vypi. Držím prsty

ketty251
23. jan 2019

Ja poradím zas sex, lebo po tom už dlho nebude😅😅😅

mata_2012
23. jan 2019

Mne pomohla vrela sprcha, najviac tepla voda aku som zniesla na krize. Do pol hodiny mi zacala odtekat voda. A to som nebola ani otvorena nic, len som toho mala uz plne zuby tak som skusila 😂

saskia_98
23. jan 2019

@miriam1472 ja som bola od 7 meho mesiaca na 4 prsty otvorená, nosila som drevo do krba, dvihala ťažke, od začiatku tehotenstva sa kupala v horucej vode, behala po schodoch, veeela sexu a aj tak mi museli v 37 tyždni spustiť vodu .. Nechaj to same plynuť ak sa bábu raz nechce, tak sa mu jednoducho nechce .. 🙂

radka_245
23. jan 2019

@miriam1472 vobec sa tím netrap pride to Samo !!!! Mne odisla plodova voda sprche doma o 13:00 rodila som az 19:00 🙂

diewcatqoo
24. jan 2019

Mne nepomohlo nic z odporucani.. prenasala som tyzden a uz som premyslala nad ricinovym kokteilom. Az som sa raz strasne vytocila nad otazkami rodiny typu "kedy uz", ze prisli kontrakcie :D

rencina_4
27. jan 2019

vravi sa, ze najlepsi je sex, chodenie po schodoch a stiplave jedlo, no nemyslim si, ze je na tom vela pravdy. ono pride neboj ty nic aj sam ked pride spravny cas

lucinika
27. jan 2019

Bábätko sa na svet vypýta keď bude správny čas a väčšina žien prenáša, hlavne prvorodiciek.

luccki
28. jan 2019

@radka_245 ako si si vsimla ze praskla voda v sprche? Js som raz rodila tsk ze mi nabehli kontrakcie a vodu praskali az na boxe po 11tich hodinach a druhy x mi odtiekla plodovka, ale keby som v sprche ani neviem ci to citim no a kontrakcie sa rozbehli az po 4 hodinach ale tak ze do hodiny bolo uz potom odrodene .... Sa toho obavam ze si to nevsimnem ani a nestihnem do nemocky 😂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre