Koľko platíte za poradňu?

scorpion82
9. jún 2015

Ahojte,

prosim neviete mi poradit, alebo napisat kolko ste zaplatili u doktorky za poradne, ultrazvuk, etc. Chodim ku GYNAMIL na Strecnianskej a sestricka mi povedala, ze budem platit 180 eur. Mne to pride dost vysoka suma, ale mozno sa mylim. Prosim o info.
Dik.

margarita
9. jún 2015

ja som u mojho gyn. vzdy platila iba za ultrazvuk nejakych 7 euro 20 alebo tak nejako.
ale viem, ze mnohi gyn. maju v cenniku spoplatnene aj toto, treba si zistit vopred lebo ak to ma vyvesene v cenniku a Ty s nou mas uzavretu zmluvu o posk.zdr.starostlivosti, neostava Ti nic ine len platit, alebo zmenit gyn. ale vopred si zisti, ci ma specialne poplatky za starostlivost v tehotenstve.
moj predosly gyn napr,. mal take ze rocny poplatok, bez ohladu na pocet navstev.
ale uzv v tehu preplaca poistovna udajne len 3x za cele tehu. mimo to uzv platis vsade, ale ceny sa diametralne lisia 😉 podla konkretneho dr.

07022007
9. jún 2015

Ja chodím do súkromnej nemocnice a nikdy som neplatila za poradňu a ani za ultrazvuk. platím len ročný poplatok 10 e. a to som tu čítala veľa takého že počas tehu len 3 ultrazvuky sú preplácané poisťovňou iné nie a že lekári ani nechcú robiť naviac.....no mne je to nepochopiteľné lebo mne robí sono vždy a ešte k tomu vyfasujem zakaždým foto a zadarmo .....

jantato
9. jún 2015

ja som u môjho neplatila nikdy za nič, ani za vyšetrenia,ani ročny poplatok, ani za fotky babatka z ultrazvuku,proste ešte nikdy za nič, asi si musim zaklopat na drevo, ked čitam @scorpion82 aku palku maš platit...

jachin
9. jún 2015

Ani ja som nikdy nič neplatila, presne ako píše nado mnou jantato..
som prekvapená že niekto pýta za toto peniaze 😝 a ešte koľko...

monika11m
9. jún 2015

Myslim ze je zakonom dane ze mas narok na tie poradne a tak by to mala uhradzat poistovna. Ja tiez nic neplatim len za fotku som platila

sadika
6. júl 2015

Ja platim za poradnu - presny cas 5 e plus za ultrazvuky po 10.

mmoni89
6. júl 2015

Každá poradňa 8€

berus222
6. júl 2015

ja som pri prvom platila snad vsetko, este aj potvrdenie o tehotenstve a za papiere na socialku a pri druhom vobec nic.

luciia0811
6. júl 2015

12 e keď vystavia knižku a Už nič iba za fotky sa Mo zdá že dva eura

fronculka
6. júl 2015

dost divne ja som neplatila vobec nic len za fotku 5e nic viac

magic08
6. júl 2015

nikdy a nic, iba fotku, ziadne rocne poplatky, ai utz navyse

angyalka8226
10. júl 2015

ja som zatial platila len za geneticke testi ked mi robila dva krat po 10eur, a teraz budem tyzdenne platit za ctg a prietoky 15eur, inak nic ine,

ewka27
10. júl 2015

Ja by som neplatila nic, ALE priplatila som si tzv nadstandard 17€ a bol v tom zahrnuty ultrazvuk na kazdej poradni, nielen tie tri,ktore preplaca poistovna, potom fotky a urcenie pohlavia a este tusim nieco, uz si presne nepamatam.

miculiatko
24. júl 2015

Ja mam sukromneho gynekologa a za tehu poradnu u neho neplatim nic. Co sa tyka ultrazvukov platila som len 5 eur za tych par co.mi robil nad ramec ultrazvukov hradenych poistovnou a 5 eur za ciernobielu foto pripadne 7 za farebnu. Ked by som sa chcela objednat na konkretny termin tak tiez platim 5 eur. Inak za standardnu poradnu nic. Tu by mala hradit poistovna

ditatxu
25. júl 2015

Pride mi divne, ze musis platit. Doktor je sukromny alebo statny? Mozno ma nejake speci vybavenie ale nechapem aj tak. Ja platim nadstandard, lebo moj gyn ma 4D utz a robi mi na kazdej poradni ale to je dobrovolne. Standardnu poradnu preplaca poistovna aj 3x utz. Ak si rizikova tak aj viac

mimina00
25. júl 2015

Sukromny a nic neplatim,utz robi vzdy.

pumpkincake
25. júl 2015

Nechapem co tu niektore platite lebo ja uz som kvoli komplikaciam mala tolko sona , ze by som sa nedoplatila 😀 . Ani raz som neplatila u mojho dr za nic , max za fotku 2€.

saandy123
25. júl 2015

Ja som nikdy nič neplatila, vždy mi robí sono a ak sa podarí aj fotku ;)

sasa1983
25. júl 2015

300eur som platila Gynprenatal Pezinok. Dr.ma specializaciu na morfologicke usg a ucila sa u Grochala a Cunderlika.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre